Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Останні новини

15 Березня, 2023 р., 09:39
Доброго ранку, мешканці Ренійської громади! Сьогодні 15 березня 2023 року , вже 385-й день Україна мужньо протистоїть ворогу. Наші захисники та захисниці- ми вдячні вам за сонячний, тихий ранок. Тримаймось.Бережіть себе!
13 Березня, 2023 р., 13:58
Деокупація Криму неминуча!
10 Березня, 2023 р., 13:56
Після деокупаціі ми маємо швидко відновити екологію півострова, а також культурну спадщину Криму.
09 Березня, 2023 р., 14:31
Щорічно, 9 березня, Україна за доброю традицією, яка передається із покоління в покоління, вшановує світлу пам’ять Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається до наших часів. Духовну велич і красу українського слова він підніс на найвищу височінь. З нагоди 209-ї річниці від Дня народження Кобзаря у місті Рені відбулися урочисті заходи біля пам’ятника Тараса Шевченка. Вшанувати пам’ять поета зібралися представники виконавчого комітету Ренійської міської ради на чолі з міським головою Ігорем Плєховим та першим заступником голови Людмилою Чакир, керівництво і працівники організацій та установ, мешканці міста. На урочистому заході, підготовленому працівниками Ренійської філії комунального закладу "Центр культури і дозвілля", твір Кобзаря по-новому лунав з вуст Вероніки Мунтян, а думи та полум’яне слово поета відображав виступ народного хору ветеранів та народного вокального ансамблю «Церенкуца» (акомпаніатор Михайло Тєтрадов). Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто сьогодні віддає своє життя, захищаючи Україну від російських окупантів. На завершення, усі присутні на заході поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку. Творчість Тараса Шевченка стала духовною основою формування сучасної української нації. Для українців усіх наступних поколінь він став потужним джерелом національної свідомості, символом України. Шевченкові слова сьогодні, як ніколи, - в серцях українців: «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава І воля святая!». Вже понад двісті років Шевченкове слово надихає патріотів України до боротьби за правду, свободу та щасливе майбутнє України. Тож будьмо гідними продовжувачами справи Великого Кобзаря, патріотами своєї землі!    https://www.facebook.com/groups/1367788293584669/permalink/1857396874623806  
09 Березня, 2023 р., 13:55
Після деокупаціі ми маємо швидко відновити екологію півострова, а також культурну спадщину Криму.
09 Березня, 2023 р., 11:13
Сьогодні, 09.03.2023, у сесійній залі Ренійської міської ради під головуванням міського голови Ігоря Плєхова відбулося чергове засідання Виконавчого комітету. На порядку денному були розглянуті питання про внесення змін до рішень Ренійської міської ради за 2021 рік, які стосуються в першу чергу податків та зборів громади, функціонування поліцейських офіцерів громади та Програми цивільного захисту Ренійської міської територіальної громади. Наприкинці засідання, міський голова подякував присутнім за плідну працю.
07 Березня, 2023 р., 15:27
Сьогодні у Палаці Культури міста Рені відбувся концерт на честь Жіночого дня. Привітати своїх жінок, матерів, сестер та подруг зібрались місцеві творчі колективи: співаки, музиканти, танцюристи та ансамблі. У творчій та затишній атмосфері лунали народні пісні та танці, жива музика та виступи артистів. На заході були пристуні члени виконкому Ренійської міської ради на чолі з міським головою Ігорем Плєховим та першим заступником голови Людмилою Чакир. Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері.
06 Березня, 2023 р., 15:41
Після деокупаціі ми маємо швидко відновити екологію півострова, а також культурну спадщину Криму.
05 Березня, 2023 р., 13:55
Після деокупаціі ми маємо швидко відновити екологію півострова, а також культурну спадщину Криму.
04 Березня, 2023 р., 13:54
Після деокупаціі ми маємо швидко відновити екологію півострова, а також культурну спадщину Криму.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора