Проекти рішень виконавчого комітету

П е р е л і к

проєктів рішень виконавчого комітету Ренійської міської ради

Ізмаїльського району Одеської області  ___ травня  2022 року

Найменування документа

№ проєкту

рішення

1

Про затвердження протоколу  про результати електронного аукціону № LLE001-UA-20220506-60479 від 12.05.2022

77

2

Про затвердження висновку органу опіки та піклування  про доцільність позбавлення батьківських прав *****. (проєкт рішення містить інформацію з обмеженим доступом)

78

3

79

4

Про передачу товарно-матеріальних цінностей  (прапори України) з балансу виконкому Ренійської міської ради  на баланс  КО  «ЖКС Ренійської міської ради»

80
5

Про схвалення проекту рішення

Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області «Про затвердження звіту про виконання бюджету Ренійської міської територіальної громади за І квартал 2022 року»

81
ДОДАТОК