Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Апарат виконавчого комітету

Список працівників апарату виконавчого комітету

Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

 

П.І.Б.,

посада

Телефон,

приймальні дні

 

Апарат виконавчого комітету

Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

 

Чакир Людмила Валеріївна

Перший заступник міського голови

(04840) 4-02-18
Приймальні дні:
четвер
з 10.00 до 12.00
каб. № 20 

Самбурський Олексій Борисович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

(04840) 4-10-07

каб. №21

Стадніков Іван Олексійович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

(04840) 4-10-07

каб. №21


Калайджі Ольга Петрівна

Керуючий справами(секретар) виконавчого комітету
 


(04840) 4-02-15

каб. №19


Єфименко Оксана Володимирівна

Секретар міської ради
 

(04840) 4-02-15

каб. №19
   

 

Вальченко Володимир Васильович

Салі Валентин Іванович

Кіронакі Михайло Іванович

Кара Олена Миколаївна

Загорський Олександр Миколайович

Казани Олександр Степанович

Войнов Андрій Дмитрович

 

Староста

 

 

 

Відділ організаційно-кадрової роботи

 


Ломова Наталя Євгенівна

Начальник відділу


(04840) 4-02-21

каб. №14б


Строганова Жанна Володимирівна

Головний спеціаліст


(04840) 4-52-71

каб. № 15


Бойченко Наталя Миколаївна

Провідний спеціаліст


(04840) 4-52-71

каб. №12


Буц Катерина Вікторівна

Провідний спеціаліст


(04840) 4-52-71

каб. №15


Калінку Ганна Сергіївна

Провідний спеціаліст


(04840) 4-52-71

каб.№12

 

Дога Тетяна Георгіївна

Потложа Євгенія Миколаївна

Фльоштер Альона Георгіївна

Жоля Галина Василівна

Касаджик Лідія Панасівна

Кошовей Наталія Миколаївна

Ковальжи Людмила Федорівна

Пройка Ірина Миколаївна

 

 

Діловод

 

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

 


Карп Олена Яківна

Начальник відділу

 

(04840) 4-02-28

каб. №18


Жукова Лариса Миколаївна

Головний спеціаліст


(04840) 4-02-28

каб. №18


Ботіка Ольга Петрівна

Провідний спеціаліст


(04840) 4-02-28

каб. №18

 

Відділ земельних відносин та екологічних питань

 


Кромкін Володимир Олексійович

Начальник відділу


(04840) 4-12-18

каб. №7

Бринза Оксана Анатлоіївна

Головний спеціаліст

(04840) 4-12-18
Приймальні дні:
понеділок-п'ятниця
з 09.00 до 13.00
каб. №7


Вікулов Олексій Олександрович

Головний спеціаліст


(04840) 4-12-18

каб. №7


Куртєва Марія Василівна

Провідний спеціаліст


(04840) 4-12-18

каб. №7

 

Центр надання адміністративних послуг

 


Котляренко Валентин Іванович

Начальник

 

(04840) 4-12-26
Приймальні дні:
понеділок-п'ятниця
з 09.00 до 17.00
каб. №1

 


Насирова Тетяна Борисівна

державний реєстратор


Приймальні дні:
понеділок-п'ятниця
з 09.00 до 13.00
каб. №1
 


Федотов Юрій Федорович

державний реєстратор


Приймальні дні:
понеділок-п'ятниця
з 09.00 до 13.00
каб. №1

 


Ґ‎еоргіу Ірина Сергіївна

державний реєстратор


Приймальні дні:
понеділок-п'ятниця
з 09.00 до 13.00
каб. №1
 



Мотрук Ірина Миколаївна

Адміністратор


Приймальні дні:
понеділок-п'ятниця
з 09.00 до 13.00
каб. №1
 


Догадіна Надія Олександрівна

Адміністратор

Приймальні дні:
понеділок-п'ятниця
з 09.00 до 13.00
каб. №1
 

Бесараб Тетяна Петрівна

Головний спеціаліст

(04840) 4-02-23
Приймальні дні:
Понеділок, середа, п'ятниця
каб. №14в


Савчак Катерина Олексіївна

Провідний спеціаліст

(04840) 4-02-23
Приймальні дні:
Понеділок, середа, п'ятниця
каб. №14в

 

Юридичний відділ

 


Самбурський Олександр Борисович

Начальник


(04840) 4-02-27

каб. №2


Іванов Валерій Васильович

Головний спеціаліст


(04840) 4-02-27

каб. №2


Крот Олександр Давидович

Головний спеціаліст


(04840) 4-02-27

каб. №2


Готка Тамара Дмитрівна

Провідний спеціаліст


(04840) 4-02-27

каб. №2

 

Сектор соціального захисту населення

 


Кулєва Юлія Володимирівна

Завідувач


(04840) 4-44-26

каб. №5


Павєл Анастасія Ігорівна

Провідний спеціаліст


(04840) 4-44-26

каб. №5

 

Відділ інформаційних технологій та інформаційної політики

 


Вакарчук Ярослав Олександрович

Начальник




каб. №10


Ушаков Валерій Олегович

Головний спеціаліст



каб. №10

 

Відділ комунального майна

 


Мартинова Юлія Вікторівна

Начальник


(04840) 4-02-19

каб. №9

 

Доброва Анна Олегівна

Спеціаліст І категорії

 

 

Сектор економічного розвитку, торгівлі і інвестицій

 


Каленська Наталя Вікторівна

Завідувач сектору


(04840) 4-02-19

каб. №9

 

Відділ містобудування та архітектури

 


Грабовська Світлана Володимирівна

Начальник - Головний архітектор


(04840) 4-17-59

каб. №6


Кобель Вія Михайлівна

Головний спеціаліст


(04840) 4-17-59

каб. №6


Войтович Людмила Вікторівна

Провідний спеціаліст

(04840) 4-17-59

каб. №6

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами


Морозюк Олександр Васильович

Головний спеціаліст

 

 

 

 

ТЕЛЕФОН ПРИЙМАЛЬНОЇ:  (04840) 4-15-78

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора