Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Останні новини

30 Листопада, 2023 р., 17:43
Сьогодні ,30 листопада 2023 року о 10:00 відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Ренійської міської ради.
21 Листопада, 2023 р., 16:33
Сьогодні, 21 листопада 2023 року о 10:00 відбулось позачергове засідання Виконавчого комітету Ренійської міської ради.
15 Листопада, 2023 р., 14:37
Робоча зустріч з керівництвом Ренійської територіальної громади.
15 Листопада, 2023 р., 10:53
14 листопада 2023 року о 10:00 відбулось позачергове засідання Виконавчого комітету Ренійської міської ради. На засіданні був розглянут великий блок питань стосовно компетенції Служби зі справ дітей Ренійської міської ради, члени комітету підтримали ці проекти рішень одноголосно. Особлива увага була приділена затвердженням рішень комісії з розгляду щодо надання компенсації за пошкодженні обʼєкти нерухомого майна, що розташовані на території Ренійської міської територіальної громади. Засідання було проведено в атмосфері злагодженості. Це свідчить про конструктивний підхід та спільну роботу комітету на користь місцевої спільноти.
13 Листопада, 2023 р., 17:45
Ще один подарунок в рамках проєкту «Екстрена освіта та психосоціальна підтримка постраждалого від конфлікту населення в Україні та Молдові, особливо дівчат, хлопців, підлітків та жінок», який реалізується ГО “Регіональний аналітичний центр” у співпраці з Ренійською міською радою та Міжнародною місією #WeWorld, за фінансової підтримки Іспанської Співпраці через Іспанське Агентство (AECID) та #EDUCO, отримав опорний заклад Ренійський ліцей №1 Ренійської міської ради. Цього разу – сучасний інтерактивний комплект, до якого входить дошка, проєктор та програмне забезпечення. Інтерактивний комплект максимально реалізує потенціал інформаційних технологій у навчальному процесі. Він охоплює такі елементи, як: підготовка навчального матеріалу; проведення уроків; інтерактивне тестування, опитування та дискусії; моніторинг знань учнів. Під час уроків можуть бути використані як електронні підручники та цифрові освітні ресурси, так і авторські уроки, підготовлені вчителем. Всі авторські уроки, які проводяться з використанням інтерактивної дошки, записуються і можуть бути використані в подальшому для самостійної підготовки учнів, для обміну досвідом і загальної підготовки навчального матеріалу викладачами. Інтерактивні комплекси створюють своєрідну атмосферу на уроках та підвищують ефективність навчання учнів у школі.
10 Листопада, 2023 р., 11:13
Щорічно 9 листопада відзначається ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА З нагоди свята в приміщенні Одеського академічного театру ляльок Голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер та Голова Одеської обласної ради Григорій Діденко вручили представникам культури почесні грамоти до Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва і подякували за сумлінну та по-справжньому творчу працю. Серед нагороджених є представники з Ренійської міської територіальної громади – начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Ренійської міської ради Антоніна АСАРЖИ, колектив комунальної установи «Обласний центр національних культур в м. Рені» на чолі з директором Мариною МУНТЯН, головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Ренійської міської ради Ірина ТИМОШЕВСЬКА. Вітаємо представниць нашої громади з отриманням почесних нагород. Нехай культура гуртує наше суспільство для утвердження заможної і духовно багатої мирної України, а цей день відгукнеться у наших душах гордістю за рідне слово, рідну пісню, рідну культуру.
27 Жовтня, 2023 р., 14:57
Сьогодні ,27 жовтня 2023 року о 10:00 відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Ренійської міської ради.
29 Вересня, 2023 р., 12:32
Сьогодні ,29 вересня 2023 року о 10:00 відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Ренійської міської ради. На засіданні були розглянуті зміни до рішень Виконкому стосовно формування нових комісій та зміни у діючих комісіях, члени комітету підтримали ці проекти рішень одноголосно. Особлива увага була приділена питанням, пов'язаним з компетенцією Служби зі справ дітей Ренійської міської ради. Засідання було проведено в атмосфері злагодженості і воно завершилося словами подяки від Ігоря Плєхова за плідну працю на благо Ренійської громади. Це свідчить про конструктивний підхід та спільну роботу комітету на користь місцевої спільноти.
28 Вересня, 2023 р., 16:28
Сьогодні, 28 вересня, у сесійній залі Ренійської міської ради під головуванням міського голови Ігоря Плєхова відбулася чергова 49 сесія Ренійської міської ради VIIІ скликання, . Засідання сесії було продуктивним і насиченим різноманітними питаннями, що стосуються міського господарювання та благоустрою громади. Важливо відзначити вшанування хвилиною мовчання пам'яті воїнів, які пожертвували своїми життями в боротьбі за незалежність України. Це дуже важливий акт вшанування і пам'яті героїв. Розглянули питання, пов'язані з благоустроєм населених пунктів, а також землеустроєм і землекористуванням, на сесії обговорювались важливі аспекти міського розвитку та покращення якості життя громади. Наприкінці сесії депутати та присутні обговорили актуальні для життя громади питання. Ренійський міський голова подякував депутатам за активність та конструктивну роботу.  
17 Вересня, 2023 р., 10:54
Щиро вітаю усіх рятувальників  з  професійним святом — Днем рятівника!  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора