Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Останні новини

31 Травня, 2023 р., 15:44
Сьогодні, 31 травня, за ініціативи гуманітарного штабу при виконавчому комітеті Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області  відбулася видача гуманітарної допомоги внутрішньо-переміщенним особам, що проживають на території Ренійської міської теріторіальної громади.
30 Травня, 2023 р., 15:20
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2023 року № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах» ухвалено рішення про реалізацію експериментального проекту, щодо надання окремих соціальних послуг найбільш вразливим категоріям громадян. Спеціалізований Трускавецький санаторій «Батьківщина» та спеціалізований Миргородський санаторій «Слава» визначено учасниками експериментального проекту з надання соціальних послуг. Під час реалізації експериментального проєкту передбачено безкоштовне надання наступних соціальних послуг:
23 Травня, 2023 р., 18:05
Сьогодні, 23 травня 2023 року, у сесійній залі Ренійської міської ради відбувся особистий прийом громадян заступником голови Ізмаїльської районної військової (державної) адміністрації Ольги Колесниченко.
18 Травня, 2023 р., 18:26
Вишиванка - генетичний код нашої нації, в якому прописана Перемога. Одягаючи вишиванку, ми підкреслюємо єдність, стійкість та силу українського народу, навіть перед обличчям війни.   У розпал війни вишиванка несе пронизливе послання. Вона говорить про глибоко вкорінену стійкість, яка живе в нас, про здатність перетворювати негаразди на красу, про непохитну рішучість зберегти наші традиції та спосіб життя. Кожен стібок - це історія мужності, свідчення незламності людського духу та нагадування про те, що навіть у найтемніші години можна знайти надію.   Сьогодні, 18 травня 2023 року, Ренійська міська територіальна громада засяяла яскравими барвами народного одягу, адже мешканці громади долучилися до святкування Дня вишиванки. В парку «Перемога» біля пам’ятника Тарасу Шевченку проведено літературно-музичну композицію «День вишиванки єднає українців». Захід організовано відділом культури, туризму, молоді та спорту Ренійської міської ради та проведено спільно з Ренійською філією КЗ «Центр культури і дозвілля» і Центром позашкільної освіти «Перлина».     Красиві та чарівні у народному вбранні артисти за участю представників органів виконавчої влади, установ, організацій, прикордонників, мешканців та гостей міста вийшли у вишиванках, щоб об’єднатися і тим самим підтвердити, що люди вірять у світле майбутнє й підтримують народні традиції. Прикрасою заходу стала інсталяція у вигляді мапи України  з орнаментами української вишивки всіх областей, створена працівниками закладів культури та вихованцями.     Наприкінці заходу всі присутні об’єдналися у ланцюг єдності, який дав змогу всім відчути себе неповторною частинкою нашої Батьківщини – України. Учасники дійства отримали неабиякі приємні емоції від проведеного заходу, який згуртував, надав сили, мудрості та наснаги на подальші буденні дні.   У День вишиванки хочемо побажати мешканцям громади миру і злагоди в оселях і серцях. А усій нашій країні – визволення та перемоги, щоб у кожному куточку України вільно та безпечно почувалися наші громадяни, розвивались та підтримувались традиції, які роблять нас тими, хто ми є.
18 Травня, 2023 р., 18:18
Сьогодні, 18 травня, у сесійній залі Ренійської міської ради відбулася чергова 43 сесія Ренійської міської ради VIIІ скликання під головуванням секретаря міської ради Оксани Єфименко.
05 Травня, 2023 р., 17:37
СЕМІНАР ЩОДО КОНСОЛІДАЦІЇ МЕХАНІЗМІВ ФУНКЦІОНУВАННЯ ТУРИСТИЧНОГО КЛАСТЕРУ КАГУЛ-РЕНІ-ГАЛАЦ
05 Травня, 2023 р., 12:23
Сьогодні, 5 травня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ренійської міської ради.   На порядку денному були розглянуті два проєкта рішення: про надання статусу дитини – сироти та про звільнення від здійснення повноважень опікуна над малолітніми дітьми.   Представлені рішення були одноголосно підтримані членами виконкому.  
03 Травня, 2023 р., 13:10
Сьогодні, 3 травня, у сесійній залі Ренійської міської ради відбулася позачергова 42 сесія Ренійської міської ради VIIІ скликання під головуванням секретаря міської ради Оксани Єфименко.   На порядку денному були розглянуті два проєкта рішення: внесення змін до програми зміцнення законності, безпеки і порядку (в рамках якої планується продовжити фінансування заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази сил оборони) та внесення змін до бюджету Ренійської громади.   Дякуємо депутатам: представлені рішення були одноголосно підтримані депутатським корпусом.
28 Квітня, 2023 р., 15:03
Сьогодні, 28 квітня 2023 року, під головуванням міського голови Ігоря Плєхова, відбулося засідання Виконавчого комітету Ренійської міської ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора