Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Останні новини

08 Грудня, 2022 р., 15:03
“Важко, але варто”
06 Грудня, 2022 р., 10:30
День збройних сил України– одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Це свято людей, які боронили та боронять рідну землю.
06 Грудня, 2022 р., 09:20
Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби!
02 Грудня, 2022 р., 12:01
До Міжнародного Дня Людей з Інвалідністю за ініціативи Ренійського міського голови Ігоря Плєхова, за участю начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Ренійської міської ради Антоніни Асаржи - вихованці Ренійського центра соціально -психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями отримали особливу увагу і подарунки.
01 Грудня, 2022 р., 15:05
Сьогодні, 1 грудня Ренійський міський голова Ігор Плєхов провів позачергове засідання виконавчого комітету Ренійської міської ради.
01 Грудня, 2022 р., 10:48
Щоб привернути увагу суспільства до проблеми насилля, в м. РЕНІ за участі ювенальної поліції, представників Служба у справах дітей Ренійської міської ради, працівників УСЗН, Ренійське відділення поліції, Безоплатна правова допомога та КУ «Центр надання соціальних послуг» Ренійської міської ради відбулися заходи, присвячені Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства».
26 Листопада, 2022 р., 16:10
Сьогодні, 26 листопада, Ренійський міський голова Ігор Плєхов, представники влади, громадськість та небайдужі мешканці громади вшанували пам’ять жертв голодомору поклавши квіти та запалені свічки до пам’ятника ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ ТА ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ В УКРАЇНІ.
25 Листопада, 2022 р., 12:28
Сьогодні, 25 листопада під голуванням Ренійського міського голови Ігоря Плєхова  відбулася чергова 33 сесія Ренійської міської ради, під час якої депутати прийняли важливі рішення із питань, які попередньо були детально розглянуті та опрацьовані на постійних комісіях міської ради й стосувалися багатьох сфер міського господарювання та благоустрою громади.
22 Листопада, 2022 р., 09:26
З 17-го по 20-е листопада у м. Кишинів, Республіка Молдова, проходив міжнародний турнір з баскетболу серед юнаків пам'яті заслуженного тренера Молдови Валеріана Степаняна. У заході приймали участь 6 команд: Дондушани, Бєльц, Бессарабка, Ришкани, Кишинів, а честь України боронили вихованці ДЮСШ Ренійської міської ради.
21 Листопада, 2022 р., 17:10
Сьогодні 21 листопада, до Дня Гідності та Свободи, з метою вшанування пам’яті про події Революції Гідності, пам’яті про загиблих у відстоюванні права українців на гідність та свободу, з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян в Ренійській громаді за участю представників влади, громадськості, Відділ освіти Ренійської міської ради, Відділ культури, туризму, молоді та спорту Ренійської міської ради та місцевих жителів відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку в міському парку Перемоги.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора