Графік роботи

Назва комісії

Дата засідання

Місце засідання

Постійна комісія з питань законності, депутатської діяльності, етики та регламенту

18.05.2022 о 10.30

м. Рені, вул. Гагаріна, будинок 15 (зала Будинку культури Ренійської міської ради)

Постійна комісія з гуманітарних питань (освіти, культури, прав національних меншин, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства)

18.05.2022 о 10.30

Постійна комісія з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, охорони природи та історичного середовища

18.05.2022 о 10.30

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку

18.05.2022 о 10.30

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг