Сьогодні ,29 вересня 2023 року о 10:00 відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Ренійської міської ради.
Дата: 29.09.2023 12:32
Кількість переглядів: 134
Сьогодні ,29 вересня 2023 року о 10:00 відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Ренійської міської ради.
На засіданні були розглянуті зміни до рішень Виконкому стосовно формування нових комісій та зміни у діючих комісіях, члени комітету підтримали ці проекти рішень одноголосно. Особлива увага була приділена питанням, пов'язаним з компетенцією Служби зі справ дітей Ренійської міської ради.
Засідання було проведено в атмосфері злагодженості і воно завершилося словами подяки від Ігоря Плєхова за плідну працю на благо Ренійської громади. Це свідчить про конструктивний підхід та спільну роботу комітету на користь місцевої спільноти.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/35549578/0743eb7f546d9afdce2cea4d5d9e7cad.jpg)
« повернутися