Сьогодні ,29 вересня 2023 року о 10:00 відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Ренійської міської ради.

Дата: 29.09.2023 12:32

На засіданні були розглянуті зміни до рішень Виконкому стосовно формування нових комісій та зміни у діючих комісіях, члени комітету підтримали ці проекти рішень одноголосно. Особлива увага була приділена питанням, пов'язаним з компетенцією Служби зі справ дітей Ренійської міської ради.

Засідання було проведено в атмосфері злагодженості і воно завершилося словами подяки від Ігоря Плєхова за плідну працю на благо Ренійської громади. Це свідчить про конструктивний підхід та спільну роботу комітету на користь місцевої спільноти.