Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Останні новини

18 Квітня, 2023 р., 14:55
Під головуванням міського голови Ігоря Плєхова та за участю першого заступника міського голови Людмили Чакир, профільних спеціалістів виконавчого комітету Ренійської міської ради, представників КО "ЖКС Ренійської міської ради" та поліцейського офіцера громади Івана Кіреу була проведена робоча нарада з питань дорожної безпеки у громаді, а саме її перший етап, який стосувався стану дорожних вказівників безпосередньо у місті Рені.   В першу чергу присутні розглянули можливість розміщення нових дорожніх знаків та вказівок. Міський голова зазначив, що зі збільшенням транспортного потоку у нашому місті, існуючі знаки дорожнього руху у містах їх розташування не забезпечують належної безпеки для водіїв і пішоходів, а їх поточне розташування потребує доопрацювання. Після обговорення, присутні підготували перелік пропозицій щодо встановлення дорожніх знаків для їх подальшого розгляду депутатською робочою групою з питань громадської безпеки.   За результатами проведеної роботи Ігор Плєхов подякував присутнім за плідну працю та зазначив, що наступним етапом підвищення безпеки та благоустрію громади є вирішення проблем дорожних знаків та розмітки у селах нашої громади.
14 Квітня, 2023 р., 11:00
Сьогодні, 14.04.2023 відбулося засідання Виконавчого комітету під головуванням міського голови Ігоря Плєхова. На порядку денному було розглянуто питання про закінчення опалювального періоду 2022-2023 років в закладах освіти, культури, соціального захисту населення, комунальних некомерційних підприємствах охорони здоров’я, розташованих на території Ренійської міської територіальної громади, а також питання про продовження строку дії контракту з директором комунального некомерційного підприємства «РЕНІЙСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» Ренійської міської ради.  Решта питань стосувалася компетенції служби у справах дітей Ренійської міської ради. Засідання пройшло злагодженно: пристуні підтримали проети одноголосно. Наприкінці Ігор Плєхов подякував присутнім за плідну працю на благо громади.
13 Квітня, 2023 р., 16:17
12 квітня рятувальниками було проведено  інформаційно-роз'яснювальну роботу серед працівників виконавчого комітету Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області. Під час заходу співробітники ДСНС велику увагу приділили питанням безпеки в умовах сьогодення, а саме: правильним діям під час виявлення вибухонебезпечних і підозрілих предметів, діям при сигналі "Повітряна тривога" та при виникненні пожеж та інших надзвичайних ситуацій. До присутніх була доведена статистика виникнення пожеж, наголошено на основні причини виникнення пожеж, загибелі і травмування людей на них. Велику увагу співробітники приділили первинним засобам пожежогасіння-вогнегаснику, розповіли при види вогнегасників та як правильно ними користуватися.
12 Квітня, 2023 р., 16:56
Сьогодні, 12 квітня, зусиллями гуманітарного штабу при виконавчому комітеті Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області було організовано видачу гуманітарної допомоги для внутрішньо-переміщенних осіб Ренійської громади. Більше 700 гуманітарних наборів були надані обласним гуманітарним штабом.
12 Квітня, 2023 р., 14:22
12 квітня 2023 року у сесійній залі Ренійської міської ради відбулося засідання комісії з питань наповнення, забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до бюджету Ренійської міської територіальної громади під головуванням першого заступника міського голови Людмили Чакир.
10 Квітня, 2023 р., 12:50
У Ренійській громаді у квітні стартував проєкт «Екстрена освіта та психосоціальна підтримка постраждалого від конфлікту населення в Україні та Молдові» на базі опорного навчального закладу Ренійської міської ради.  Ми намагаємося забезпечити надання якісних освітніх послуг для переселенців у безпечному освітньому середовищі, виховання конкурентоспроможної особистості, акцентуючи увагу на поглибленому вивченні англійської та української  мов, психологічної підтримки.
03 Квітня, 2023 р., 11:21
ДО РІЧНИЦІ ЗВІЛЬНЕННЯ ПІВНОЧІ УКРАЇНИ
02 Квітня, 2023 р., 15:18
РІЧНИЦЯ ДЕОКУПАЦІЇ КИЇВЩИНИ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора