Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Останні новини

05 Травня, 2023 р., 17:37
СЕМІНАР ЩОДО КОНСОЛІДАЦІЇ МЕХАНІЗМІВ ФУНКЦІОНУВАННЯ ТУРИСТИЧНОГО КЛАСТЕРУ КАГУЛ-РЕНІ-ГАЛАЦ
05 Травня, 2023 р., 12:23
Сьогодні, 5 травня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ренійської міської ради.   На порядку денному були розглянуті два проєкта рішення: про надання статусу дитини – сироти та про звільнення від здійснення повноважень опікуна над малолітніми дітьми.   Представлені рішення були одноголосно підтримані членами виконкому.  
03 Травня, 2023 р., 13:10
Сьогодні, 3 травня, у сесійній залі Ренійської міської ради відбулася позачергова 42 сесія Ренійської міської ради VIIІ скликання під головуванням секретаря міської ради Оксани Єфименко.   На порядку денному були розглянуті два проєкта рішення: внесення змін до програми зміцнення законності, безпеки і порядку (в рамках якої планується продовжити фінансування заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази сил оборони) та внесення змін до бюджету Ренійської громади.   Дякуємо депутатам: представлені рішення були одноголосно підтримані депутатським корпусом.
28 Квітня, 2023 р., 15:03
Сьогодні, 28 квітня 2023 року, під головуванням міського голови Ігоря Плєхова, відбулося засідання Виконавчого комітету Ренійської міської ради.
26 Квітня, 2023 р., 15:54
Вже майже 5-ть років поспіль лікар-нарколог КНП  «Центральна міська лікарня» Ренійської міської ради та волонтерка  Ізмаїльського районного відділу № 3 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області – Олександра Лук’янова працює з особами, які перебувають на обліку відділу пробації та схильні до зловживання алкоголем, вживання наркотичних засобів, або які вчинили кримінальні правопорушення в стані алкогольного (наркотичного) сп’яніння. 
26 Квітня, 2023 р., 09:29
26 КВІТНЯ 2023 РОКУ МИНАЄ 37 РОКІВ З ДНЯ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АТОМНІЙ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ
24 Квітня, 2023 р., 18:09
Сьогодні 24 квітня відбулось засідання робочої групи з питань громадської безпеки Ренійськоі міської ради. Ренійський міський голова Ігор Плєхов представив на розгляд членам робочої групи напрацьований виконавчим комітетом разом з поліцейським офіцером громади Іваном Кірєу план-схему щодо встановлення дорожніх знаків та дорожньої розмітки в м.Рені.   Членами робочої групи були надані додаткові пропозиції щодо розміщення «лежачих поліцейських», у тому числі на вулицях міста де проведені капітальні ремонти. За результатами обговорень одноголосно було прийнято рішення щодо погодження запропонованої схеми по врегулюванню дорожнього руху.   Особлива увага приділялась встановленню дорожніх знаків, розміток та «лежачих поліцейських» неподалік дитячих майданчиків, садочків та шкіл.   Ігор Плєхов наголосив, що це лише перший етап в реалізації дорожньої безпеки в громаді, у подальшому, ця робота буде продовжена і в селах Ренійської громади, після чого міський голова подякував присутнім за плідну роботу.
20 Квітня, 2023 р., 11:55
Сьогодні, 20 квітня, під головуванням міського голови Ігоря Плєхова відбулося позачергове засідання Виконавчого комітету Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області.   На порядку денному було розглянуте єдине питання про негайне відібрання малолітньої дитини у матері. Після доповіді спеціаліста служби зі справ дітей Ренійської міської ради, члени виконкому одноголосно підтримали проект рішення.   Наприкінці засідання, міський голова зазначив, що захист прав дитини – першочергова задача для керівництва громади.  
19 Квітня, 2023 р., 15:18
Сьогодні, 19 квітня, у відповідності до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» під головуванням міського голови Ігоря Плєхова, у сесійній залі Ренійської міської ради відбулося чергове 41 засідання сесії депутатів Ренійської міської ради VIII скликання.   На порядку денному народними обранцями розглядалися 26 проектів рішень, в першу чергу про внесення змін до складу виконавчого комітету Ренійської міської ради VIII скликання, про уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій та посвідчення довіреностей у сільських населених пунктах Ренійської міської територіальної громади та внесення змін до бюджету громади. Значна частина проектів рішень стосувалася земельних відносин та залучення інвестицій в громаду.   За результатами проведеної сесії усі проекти рішень були схвалені депутатами. Наприкінці засідання Ігор Плєхов подякував присутнім за плідну працю на благо рідної громади.  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора