Депутатські фракції

Фракція політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ренійської міської ради

Мєдвєдік Андрій Вікторович

(голова фракції)

Громадянин України, народився 10.08.1971 р., освіта вища, безпартійний, КО "ЖКС Ренійської міської ради", Директор, місце проживання: м. Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

Бурля Олег Костянтинович

Громадянин України, народився 04.02.1964 р., освіта вища, безпартійний, КНП "ЦРЛ Ренійської районної ради", Лікар, місце проживання: м. Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл..

Гродецький Олександр Віталійович

Громадянин України, народився 13.09.1965 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

Драгнєва Олена Миколаївна

Громадянка України, народилася 30.03.1966, освіта вища, безпартійна, ДНЗ, Завідувач, місце проживання: с. Котловина, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., судимість відсутня.

Єфименко Оксана Володимирівна

Громадянка України, народилася 20.07.1978 р., освіта вища, безпартійна, Громадська приймальна народного депутата, Помічник народного депутата України Урбанського А.І, місце проживання: м. Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

Асаржи Світлана Георгіївна

Громадянка України, народилася 11.03.1991 р., освіта вища, безпартійна, Директор Центру дитячої та юнацької творчості Ренійської районної ради, Керівник хореографічного ансамбля, місце проживання: м. Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

Лукасевич Валентина В’ячеславівна

Громадянка України, народилася 29.09.1968 р., освіта вища, безпартійна, Залізнична станція Рені, Начальник станції, місце проживання: м. Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

Лупашку Микола Георгійович

Громадянин України, народився 07.09.1959 р., освіта загальна середня, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

Мунтяну В’ячеслав Дмитрович

Громадянин України, народився 15.09.1962 р., освіта вища, безпартійний, КО "ЖКС Ренійської міської ради", Інспектор, місце проживання: м. Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.

Олейнік Лілія Іллівна

Громадянка України, народилася 14.10.1969, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.