Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Останні новини

23 Червня, 2023 р., 14:40
Сьогодні, 23 червня, відбулася 45 позачергова сесія Ренійської міської ради VIIІ скликання під головуванням секретаря міської ради Оксани Єфименко.
21 Червня, 2023 р., 15:48
Радниця-уповноважена Президента України з безбар’єрності Тетяна Ломакіна: “Коли ми кажемо про безбар’єрність, то маємо розуміти, що це вкрай складна система, і що її неможливо побудувати, спираючись лише на владу, чи лише на громадянське суспільство, чи лише на бізнес. Всі ці сектори суспільства мають працювати злагоджено, щоб разом побудувати суспільство, в якому ми дбаємо про можливості для людей літнього віку, людей з інвалідністю та інші важливі суспільні групи.
15 Червня, 2023 р., 15:41
25 травня, в місті Ізмаїл за участю представників громад Ізмаїльського району та під модераторством начальника відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Ізмаїльської районної державної (військової) адміністрації Марини Деной відбулась районна конференція з безбарʼєрності «Безбарʼєрна Україна».
14 Червня, 2023 р., 15:48
Сьогодні, 14 червня, у сесійній залі Ренійської міської ради під голуванням міського голови Ігоря Плєхова  відбулася чергова 44 сесія Ренійської міської ради VIIІ скликання, під час якої депутати прийняли важливі рішення із питань, які, попередньо, були детально розглянуті та опрацьовані на постійних комісіях.
08 Червня, 2023 р., 12:53
За ініціативою Установи «Агенція регіонального розвитку Одеської області» в рамках підготовки написання стратегії розвитку, програми комплексного відновлення та плану відновлення Одеської області,  відбулася зустріч членів виконкому на чолі з Ренійським міським головою Ігорем Плєховим, депутатами міської ради, бізнесу та громадськості Ренійської міської територіальної громади з експертом  фокус-груп зі стратегічного планування Швейцарсько-Українського проєкту DECIDE - "Децентралізація для розвитку демократичної освіти" Мирославом Кошелюком.
06 Червня, 2023 р., 10:51
8 червня 2023 року з 10.00 до 12.00 за адресою Вознесенська 169 (біля Приватбанку) відбудеться видача гуманітарної допомоги внутрішньо-переміщенним особам Ренійської громади, які з різних обставин не отримали гуманітарну допомогу за травень місяць.
02 Червня, 2023 р., 16:11
02 червня 2023 року у сесійній залі Ренійської міської ради відбулося засідання комісії з питань наповнення, забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до бюджету Ренійської міської територіальної громади під головуванням першого заступника міського голови Людмили Чакир.
02 Червня, 2023 р., 14:36
Сьогодні, 2 червня 2023 року, під головуванням міського голови Ігоря Плєхова, відбулося засідання Виконавчого комітету Ренійської міської ради.   Членами виконкому були розглянуті та схвалені зміни до 7 цільових програм Ренійської міської ради, у тому числі внесення змін до програми місцевих стимулів для медичних працівників що, як наголосив міський голова, дозволить забезпечити житлом молодих та перспективних працівників закладів охорони здоров’я Ренійської міської територіальної громади.   Також Ігор Плєхов зауважив, що проєкт внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня Ренійської міської ради» надасть можливість проведення ремонтних робіт, які дозволять виконати вимоги щодо відкриття реабілітаційного відділення на території громади   Решта питань стосувалося компетенції відділу освіти та комунального майна.   Засідання пройшло злагоджено: члени виконкому підтримали проєкти рішень одноголосно. Наприкінці Ігор Плєхов подякував присутнім за плідну працю на благо Ренійської громади

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора