Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Останні новини

15 Червня, 2023 р., 15:41
25 травня, в місті Ізмаїл за участю представників громад Ізмаїльського району та під модераторством начальника відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Ізмаїльської районної державної (військової) адміністрації Марини Деной відбулась районна конференція з безбарʼєрності «Безбарʼєрна Україна».
14 Червня, 2023 р., 15:48
Сьогодні, 14 червня, у сесійній залі Ренійської міської ради під голуванням міського голови Ігоря Плєхова  відбулася чергова 44 сесія Ренійської міської ради VIIІ скликання, під час якої депутати прийняли важливі рішення із питань, які, попередньо, були детально розглянуті та опрацьовані на постійних комісіях.
08 Червня, 2023 р., 12:53
За ініціативою Установи «Агенція регіонального розвитку Одеської області» в рамках підготовки написання стратегії розвитку, програми комплексного відновлення та плану відновлення Одеської області,  відбулася зустріч членів виконкому на чолі з Ренійським міським головою Ігорем Плєховим, депутатами міської ради, бізнесу та громадськості Ренійської міської територіальної громади з експертом  фокус-груп зі стратегічного планування Швейцарсько-Українського проєкту DECIDE - "Децентралізація для розвитку демократичної освіти" Мирославом Кошелюком.
06 Червня, 2023 р., 10:51
8 червня 2023 року з 10.00 до 12.00 за адресою Вознесенська 169 (біля Приватбанку) відбудеться видача гуманітарної допомоги внутрішньо-переміщенним особам Ренійської громади, які з різних обставин не отримали гуманітарну допомогу за травень місяць.
02 Червня, 2023 р., 16:11
02 червня 2023 року у сесійній залі Ренійської міської ради відбулося засідання комісії з питань наповнення, забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до бюджету Ренійської міської територіальної громади під головуванням першого заступника міського голови Людмили Чакир.
02 Червня, 2023 р., 14:36
Сьогодні, 2 червня 2023 року, під головуванням міського голови Ігоря Плєхова, відбулося засідання Виконавчого комітету Ренійської міської ради.   Членами виконкому були розглянуті та схвалені зміни до 7 цільових програм Ренійської міської ради, у тому числі внесення змін до програми місцевих стимулів для медичних працівників що, як наголосив міський голова, дозволить забезпечити житлом молодих та перспективних працівників закладів охорони здоров’я Ренійської міської територіальної громади.   Також Ігор Плєхов зауважив, що проєкт внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня Ренійської міської ради» надасть можливість проведення ремонтних робіт, які дозволять виконати вимоги щодо відкриття реабілітаційного відділення на території громади   Решта питань стосувалося компетенції відділу освіти та комунального майна.   Засідання пройшло злагоджено: члени виконкому підтримали проєкти рішень одноголосно. Наприкінці Ігор Плєхов подякував присутнім за плідну працю на благо Ренійської громади
01 Червня, 2023 р., 11:52
Шановні діти і батьки! Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем захисту дітей! Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій. У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей. Вітаючи зі святом, зичимо вам міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку влітку, нових вражень, сонячних днів. Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України. Водночас це свято і дорослих - усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним - всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість - святий обов'язок кожного з нас. Бажаємо вам, дорогі діти, вашим батькам, дідусям та бабусям міцного здоров'я, щастя, добрата сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми!
31 Травня, 2023 р., 15:44
Сьогодні, 31 травня, за ініціативи гуманітарного штабу при виконавчому комітеті Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області  відбулася видача гуманітарної допомоги внутрішньо-переміщенним особам, що проживають на території Ренійської міської теріторіальної громади.
30 Травня, 2023 р., 15:20
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2023 року № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах» ухвалено рішення про реалізацію експериментального проекту, щодо надання окремих соціальних послуг найбільш вразливим категоріям громадян. Спеціалізований Трускавецький санаторій «Батьківщина» та спеціалізований Миргородський санаторій «Слава» визначено учасниками експериментального проекту з надання соціальних послуг. Під час реалізації експериментального проєкту передбачено безкоштовне надання наступних соціальних послуг:

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора