20 Липня, 2023 р., 17:03
Сумна звістка сколихнула нашу громаду.
04 Липня, 2023 р., 14:47
Що б не відбувалося довкола, ставте перед собою цілі. Вони допоможуть концентрувати дії та енергію, знизять відчуття невизначеності. Що більше орієнтирів — то легше долати шторм.
30 Червня, 2023 р., 18:01
📣Шукаємо фасилітаторів!
30 Червня, 2023 р., 11:48
Сьогодні, 30 червня 2023 року, під головуванням міського голови Ігоря Плєхова, відбулося засідання Виконавчого комітету Ренійської міської ради.
27 Червня, 2023 р., 16:32
Для полегшення комунікації в співпраці між волонтером та організаціям в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦІД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) Національна соціальною сервісною службою України спільно з Центром демократії та верховенства права (далі – ЦЕДЕМ) розроблено зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером. Долучайтеся!
23 Червня, 2023 р., 14:40
Сьогодні, 23 червня, відбулася 45 позачергова сесія Ренійської міської ради VIIІ скликання під головуванням секретаря міської ради Оксани Єфименко.
21 Червня, 2023 р., 15:48
Радниця-уповноважена Президента України з безбар’єрності Тетяна Ломакіна: “Коли ми кажемо про безбар’єрність, то маємо розуміти, що це вкрай складна система, і що її неможливо побудувати, спираючись лише на владу, чи лише на громадянське суспільство, чи лише на бізнес. Всі ці сектори суспільства мають працювати злагоджено, щоб разом побудувати суспільство, в якому ми дбаємо про можливості для людей літнього віку, людей з інвалідністю та інші важливі суспільні групи.