Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Останні новини

12 Квітня, 2022 р., 09:55
На засідання виконкому були розглянуті питання організації обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів в Ренійській міській територіальній громаді, затверджений план  основних заходів цивільного захисту Ренійської міської територіальної громади на 2022 рік та план культурно-масових заходів на території Ренійської міської територіальної громади на ІІ квартал 2022 року. Внесені зміни до програми соціальної підтримки населення «Захист і Турбота» та до бюджету Ренійської міської територіальної громади на 2022 рік, крім того  затверджені тарифи на послуги  з вивезення рідких побутових відходів, які надаються споживачам міста Рені та розглянуті інші питання. 
07 Квітня, 2022 р., 11:31
Пам’ятка щодо профілактики інфекційних хвороб, які мають водний шлях передачі
07 Квітня, 2022 р., 09:26
ЦПД ПРИ РНБО УКРАЇНИ ВЧЕРГОВЕ ЗАКЛИКАЄ УБЕЗПЕЧИТИ СВОЇ ГАДЖЕТИ Українці почали отримувати повідомлення для відновлення акаунтів, що надходять з телефонів, викрадених військовими рф, в намаганні відновити доступ до награбованих “трофеїв”.
06 Квітня, 2022 р., 15:38
Державна податкова служба України повідомляє, що  платники податків мають право подавати заяви про застосування спрощеної системи оподаткування після 1 квітня 2022 року. Це передбачено нормами Закону України від 24.03.2022 № 2142 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану».
05 Квітня, 2022 р., 16:33
Забороняється розповсюдження інформації, розголошення якої може призвести до обізнаності противника про дії Збройних Сил України, інших складових сил оборони, негативно вплинути на хід виконання завдань за призначенням під час дії правового режиму воєнного стану, а саме:
04 Квітня, 2022 р., 10:07
Зараз активно йде реєстрація та видача довідок внутрішньо переміщених осіб. Держава почала виплачувати компенсації: кожному переселенцю в Україні мінімальну грошову щомісячну допомогу в сумі 2 тисячі гривень, також 3 тисячі гривень будуть виплачені на кожну дитину, яка через війну вимушено переїхала в більш безпечні регіони. Для отримання допомоги та консультації, переселенці попередньо стають на облік в ЦНАП Ренійської міської Ради, звертаються до старостів сіл або до сектору соціального захисту населення Ренійської міської Ради та вказують свої потреби.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора