Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Останні новини

21 Січня, 2022 р., 15:54
Головне управління ДПС в Одеській області звертає увагу, що  Законом України від 03.06.2021 №1525-IX «Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами, та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам» (далі – Закон №1525-IX) доповнено Податковий кодекс України нормами, згідно з якими з 01.01.2022 скасовується положення щодо оподаткування доходів, отриманих нерезидентами  у вигляді зарплати на виробництво  та /або розповсюдження реклами, та нормами щодо удосконалення порядку оподаткування ПДВ операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам, у тому числі фізичних-особам підприємцям, зокрема: з  01.01.2022  виключається норма Кодексу, згідно з якою резиденти при виплаті нерезидентам доходу за виробництво та/або розповсюдження реклами повинні сплачувати податок за ставкою 20 відсотків суми таких виплат за власний рахунок; визначено чіткий перелік електронних послуг; визначено  спрощену процедуру реєстрації платника ПДВ для постачальників-нерезидентів, що  здійснюється віддалено за заявою в електронній формі, яка подається через спеціальне портальне рішення для користувачів нерезидентів (VAT – office нерезидента – постачальника електронних послуг); встановлено правила визначення місця постачання електронних послуг (B2C); визначено правила податкового обліку з ПДВ для нерезидентів, які постачають фізичним особам електронні послуги, місце постачання яких розташовано на митній території України (подання звітності, нарахування та сплату податку тощо); звільнено особу – нерезидента від обов’язку складати та реєструвати податкові накладні у Єдиному реєстрі податкових накладних; встановлено поквартальне подання особами – нерезидентами до ДПС податкової декларації з ПДВ за спрощеною формою; передбачено сплату податкового зобов’язання особою-нерезидентом в іноземній валюті  (євро бо долар США).  
21 Січня, 2022 р., 14:43
День Соборності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Це був один з найпрекрасніших моментів нашої історії. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація. 20 січня 2022року в м. Рені  відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченку з нагоди Дня Соборності України
19 Січня, 2022 р., 16:01
Уряд ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.
19 Січня, 2022 р., 15:28
Як отримати допомогу з безробіття? Чи можна влаштувати на роботу іноземця або людину без громадянства? Скільки часу знадобиться, щоб перереєструватися в центрі зайнятості?  Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку найпопулярніших держпослуг, пов’язаних із працевлаштуванням доступні ЗА ПОСИЛАННЯМ.
18 Січня, 2022 р., 16:31
Одноразове (спеціальне) добровільне декларування
17 Січня, 2022 р., 10:53
Порядок формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0986-21#Text;
17 Січня, 2022 р., 10:01
14 січня відбулась робоча поїздка Ренійського міського голови Ігора Плєхова до села Орлівка з ціллю проінспектувати хід ремонту та комп'ютерного оснащення сільської школи. Разом з заступником голови Одеської обласної ради Олександром Урбанським, старостою села Михайлом Кіронакі та директором школи Оленою Калуян визначили головні етапи та кінцеві терміни завершення робіт.
14 Січня, 2022 р., 13:07
 14 січня 2022 року відбулось засідання виконавчого комітету Ренійської міської ради
13 Січня, 2022 р., 17:36
13.01.2022 Пресс служба В цьому році Уряд ставить собі за мету завершити пандемію в тому вигляді, в якому вона існує вже 2 роки. Для цього Уряд забезпечив достатню кількість вакцин не тільки для громадян 12+, але і бустерні дози для більшого захисту  на весь 2022 рік. Станом на сьогодні в Україні вже вакциновано майже 50% дорослого населення. І робота в напрямку захисту життя та здоров’я українців лишається пріоритетною.
13 Січня, 2022 р., 16:06
Кожна громада в Україні має власну картосхему, яка є загальнодоступною в онлайн-форматі. Це дозволить громадам ефективніше управляти територією, інвентаризувати майно та ресурси, а також більш ефективно планувати власний розвиток. Про це заявив заступник Міністра розвитку громад і територій В’ячеслав Негода під час презентації проєкту.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора