19 Січня, 2022 р., 16:01
Уряд ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.
19 Січня, 2022 р., 15:28
Як отримати допомогу з безробіття? Чи можна влаштувати на роботу іноземця або людину без громадянства? Скільки часу знадобиться, щоб перереєструватися в центрі зайнятості?  Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку найпопулярніших держпослуг, пов’язаних із працевлаштуванням доступні ЗА ПОСИЛАННЯМ.
18 Січня, 2022 р., 16:31
Одноразове (спеціальне) добровільне декларування
17 Січня, 2022 р., 10:53
Порядок формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0986-21#Text;
17 Січня, 2022 р., 10:01
14 січня відбулась робоча поїздка Ренійського міського голови Ігора Плєхова до села Орлівка з ціллю проінспектувати хід ремонту та комп'ютерного оснащення сільської школи. Разом з заступником голови Одеської обласної ради Олександром Урбанським, старостою села Михайлом Кіронакі та директором школи Оленою Калуян визначили головні етапи та кінцеві терміни завершення робіт.
14 Січня, 2022 р., 13:07
 14 січня 2022 року відбулось засідання виконавчого комітету Ренійської міської ради
13 Січня, 2022 р., 17:36
13.01.2022 Пресс служба В цьому році Уряд ставить собі за мету завершити пандемію в тому вигляді, в якому вона існує вже 2 роки. Для цього Уряд забезпечив достатню кількість вакцин не тільки для громадян 12+, але і бустерні дози для більшого захисту  на весь 2022 рік. Станом на сьогодні в Україні вже вакциновано майже 50% дорослого населення. І робота в напрямку захисту життя та здоров’я українців лишається пріоритетною.
13 Січня, 2022 р., 16:06
Кожна громада в Україні має власну картосхему, яка є загальнодоступною в онлайн-форматі. Це дозволить громадам ефективніше управляти територією, інвентаризувати майно та ресурси, а також більш ефективно планувати власний розвиток. Про це заявив заступник Міністра розвитку громад і територій В’ячеслав Негода під час презентації проєкту.
12 Січня, 2022 р., 15:21
Як отримати допомогу з безробіття? Чи можна влаштувати на роботу іноземця або людину без громадянства? Скільки часу знадобиться, щоб перереєструватися в центрі зайнятості?  Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку найпопулярніших держпослуг, пов’язаних із працевлаштуванням ЗА ПОСИЛАННЯМ.
12 Січня, 2022 р., 15:18
Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та його заступники провели зустріч з послами країн «Великої сімки». Головними темами до обговорення були результати інфраструктурних реформ, кроки до поліпшення інвестиційного клімату, заходи з