Відбулась 23 чергова сесія Ренійської міської ради VIII скликання

Дата: 29.04.2022 17:07

Сьогодні, 29 квітня, відбулась 23 чергова сесія Ренійської міської ради VIII скликання. В роботі засідання під голуванням Ренійського міського голови Ігоря Плєхова взяли участь 23 депутата міської ради, представники засобів масової інформації та громадських організацій. На порядок денний було винесено та прийнято до розгляду 13 проєктів рішень, які згідно з регламентом були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій.

Під час сесії було розглянуто питання щодо внесення змін до бюджету Ренійської міської територіальної громади, у т.ч. у зв'язку з уточненням обсягу освітньої субвенцвії, питання землеустрою, інші питання.

На завершення голова громади подякував депутатам за плідну активну працю при підготовці і проведенні сесії.