Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Останні новини

04 Квітня, 2022 р., 10:02
Щодня до Ренійської громади приїжджають нові переселенці, зокрема це жінки з дітьми, то ж зростає потреба у продуктах харчування, засобах гігієни та підгузках. Завдяки особистої участі Ренійського міського голови Ігоря Плєхова, налагодженій співпраці керівництва нашої громади та старост сіл з містами-побратимами, румунськими громадами та волонтерськими організаціями, які передають нам медикаменти та гуманітарну допомогу– наша громада забезпечує своєчасне формування та розподіл допомоги серед тих, хто її вкрай потребує. 1 квітня 178 дорослих і 103 дитині ВПО згідно наданих списків в черговий раз отримали все необхідне – від продуктів харчування, одягу, взуття – до засобів гігієни та підгузок.
31 Березня, 2022 р., 17:02
29 березня між РЕНІЙСЬКОЮ ТЕРИТОРІАЛЬНОЮ ГРОМАДОЮ та АСОЦІАЦІЄЮ СИЛА ЖИТТЯ (село Ракитова, Румунія) було підписано протокол щодо побратимства та співпраці. З візитом до міста Рені для підписання протоколу прибув керівник Попа Емануель Флорінкон. В рамках цього протоколу сторони домовились сприяти встановленню між ними братських відносин для розвитку економічної та культурної співпраці між громадами. Сторони висловили сподівання, що ця співпраця буде плідною та принесе користь громадам обох країн. «Місто Рені активно розширює та активізую вже напрацьовані зв’язки, ми всі зараз об’єднались і працюємо заради перемоги і миру» - зазначив на зустрічі Ігор Плєхов.
29 Березня, 2022 р., 16:54
Завдяки гуманітарній допомозі з Румунії та Німеччини, яку ці країни надали Ренійській громаді з перших днів російської агресії – керівництво громади не тільки продовжує надавати соціальну підтримку місцевим мешканцям, переселенцям і забезпечувати всім необхідним села Ренійської територіальної громади, а також відправляє допомогу в лікарні Одеси та регіони, які потерпають від ворожих обстрілів. Для потреб Миколаївської області направили ліки та медикаменти першої необхідності, засоби особистої гігієни та продукти харчування. Один із перших допомогу отримав Миколаївський дитячий будинок – гуманітарний вантаж включав все необхідне для вихованців закладу. 28 березня другий гуманітарний вантаж, а саме: ліки та медичні товари, дитяче харчування, підгузки, засоби гігієни та продукти харчування відправились до Одеської обласної дитячої лікарні і Одеського військово-медичного клінічного центру. Керівництво громади і волонтери щиро дякують усім, хто передає нам гуманітарну допомогу, яку ми можемо відправляти в регіони де вона вкрай потрібна. Разом – ми єдині і непереможні. Зараз докладаємо максимум зусиль для підтримки наших громадян та збройні сили, об’єднались, і плануємо надалі доставляти гуманітарну допомогу, і підтримувати один одного.
29 Березня, 2022 р., 15:49
На засідання виконкому були розглянуті питання надання статусу дитини позбавленої батьківського піклування, схвалений звіт про виконання бюджету Ренійської міської територіальної громади за 2021 рік, внесені зміни до бюджету Ренійської міської територіальної громади на 2022 рік, затверджений склад комісій з перевірки місця розміщення внутрішньо переміщених осіб при виконкомі Ренійської міської ради та інші питання
28 Березня, 2022 р., 11:27
ДО УВАГИ  Державна служба України з питань праці розпочинає консультації для релокованих на територію Львівщини підприємств
24 Березня, 2022 р., 14:57
Ренійська територіальна громада розробила порядок забезпечення продуктами харчування всіх, хто в умовах війни потребує допомоги. Безкоштовні продуктові набори вже отримали переселенці, які пройшли реєстрацію, інваліди 1 категорії, пенсіонери, які досягли 80-річного віку.
24 Березня, 2022 р., 14:12
Місяць Незламності. Небайдужі мешканці Ренійської громади вийшли до пам'ятника Шевченка на мітинг показати своє відношення на підтримку миру та свободи в Україні. Рівно місяць, як життя нашої країни, кожного українця змінилося кардинально, але ми демонструємо непереможну віру, єдність та енергію, показавши світові справжню боротьбу вільних людей.
22 Березня, 2022 р., 16:39
ПОВІДОМЛЕННЯ про намір КП "Водоканал" Ренійскої міської ради встановити тариф на послуги з вивезення рідких  побутових відходів.
09 Березня, 2022 р., 15:52
9 березня виповнюється 208 років з дня народження Тараса Шевченка - видатного українського поета, прозаїка, мислителя, живописця та громадського діяча. В Рені до пам'ятника Тарасу Шевченку поклали квіти та зазначили наскільки його слова-заповіти актуальні навіть сьогодні...через стільки років. Пам’ятаємо. Шануємо. Борімося – поборемо! Нам Бог помагає!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора