Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту  – проекту рішення Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

«Про затвердження Порядку приватизації об’єктів малої приватизації комунальної власності Ренійської міської територіальної громади, управління якими здійснює Ренійська міська рада» 

 

            Відповідно до вимог статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області повідомляє про оприлюднення  проекту  регуляторного акту – проекту рішення Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області «Про затвердження Порядку приватизації об’єктів малої приватизації комунальної власності Ренійської міської територіальної громади, управління якими здійснює Ренійська міська рада» та  відповідного аналізу регуляторного впливу.

Метою проекту рішення є прискорення економічного зростання, залучення іноземних і внутрішніх інвестицій, зменшення частки комунальної власності у структурі економіки України шляхом продажу об’єктів приватизації ефективному приватному власнику.

Проект регуляторного акту та  аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області: http://www.renimvk.od.ua, в розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проекту регуляторного акту приймаються в письмовому або електронному вигляді виконавчим комітетом Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області (розробником)  протягом одного місяця з дня офіційного оприлюднення на адресу:   вул. Вознесенська, 139, м. Рені, Одеська область,  68800,  тел. (04840) 4-10-19, e-mail: merreni@ukr.net

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

про оприлюднення проекту регуляторного акту  – проекту рішення Ренійської міської ради  «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Ренійської міської територіальної громади», аналізу регуляторного впливу до проекту рішення Ренійської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Ренійської міської територіальної громади» та початок процедури розгляду і  врахування пропозицій  громадськості.

 

Відповідно до вимог ст.ст. 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Ренійської міської ради Одеської області  повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акту  – проекту рішення Ренійської міської ради  «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Ренійської міської територіальної громади» та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Метою проекту рішення є встановлення вимог щодо благоустрою та утримання територій населених пунктів Ренійської міської територіальної громади (далі - громада), регулювання прав та обов'язків учасників правовідносин у сфері благоустрою громади, визначення комплексу заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку у громаді. Правила спрямовані на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини, і є обов’язковими для виконання на території громади виконавчими органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян, фізичними та юридичними особами, фізичними особами-підприємцями.

 Ці Правила розроблені на підставі Типових правил благоустрою території населеного пункту, затверджених  наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2011 року №310, згідно до  ст.34 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та у відповідності до діючого законодавства України у сфері благоустрою.

Проект регуляторного акту та  аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Ренійської міської ради за адресою: http://www.renimvk.od.ua , в розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проекту регуляторного акта (проекту рішення Ренійської міської ради) та аналізу регуляторного впливу приймаються в письмовому або електронному вигляді виконавчим комітетом Ренійської міської ради Одеської області (розробником)  протягом одного місяця на адресу:   вул. Соборна, 103,    м. Рені,    Одеська область,  68800,  тел. (04840) 4-10-07, e-mail: merreni@ukr.net з дня офіційного оприлюднення, а саме:

 

з «_23_» ____03_______ 2021р. до «_23_» ___04___2021р. включно.

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту  – проекту рішення виконавчого комітету  Ренійської міської ради Одеської області

«Про затвердження норм надання послуг  з вивезення  побутових відходів на території міста Рені” 

 

            Відповідно до вимог ст.ст. 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Ренійської міської ради Одеської області повідомляє про оприлюднення  проекту  регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету  Ренійської міської ради Одеської області «Про затвердження норм надання послуг  з вивезення  побутових відходів на території міста Рені”  та  відповідного аналізу регуляторного впливу.

Метою проекту рішення є затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних та рідких) на території міста Рені, що дасть змогу  забезпечити належний санітарний стан у місті та впорядкувати питання у сфері поводження з відходами у відповідності з вимогами діючого законодавства.

Проект регуляторного акту та  аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Ренійської міської ради Одеської області: http://www.renimvk.od.ua , в розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проекту регуляторного акту приймаються в письмовому або електронному вигляді виконавчим комітетом Ренійської міської ради Одеської області (розробником)  протягом одного місяця з дня офіційного оприлюднення на адресу:   вул. Соборна, 103,    м. Рені,    Одеська область,  68800,  тел. (04840) 4-10-19, e-mail: merreni@ukr.net

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення проекту

регуляторного акта - рішення виконкому Ренійської міської ради

«Про затвердження Порядку присвоєння та

зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Рені»

 

Проект рішення виконкому розроблено виконкомом Ренійської міської ради  відповідно до статті 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", «Про регулювання містобудівної діяльності».

  Метою проекту рішення є встановлення на території міста Рені єдиного функціонального механізму присвоєння та зміни поштових адрес, а також закріплення основних принципів ведення адресної бази містобудівного кадастру .

На офіційному веб-порталі Ренійської міської ради (http://renimvk.od.ua/) у рубриці "Регуляторна політика" буде розміщено проект рішення та аналіз його регуляторного впливу.

 

  Зауваження та пропозиції від фізичних осіб та юридичних осіб до вказаного проекту рішення приймаються упродовж місяця з дати оприлюднення проекту на адресу розробника:

 

68800, Одеська обл., м. Рені, вул. Леніна, 103, виконком Ренійської міської ради,  merreni@ukr.net, тел: (04840)4-02-27.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора