Виконавчий комітет Ренійської міської ради

Ізмаїльського району Одеської області

Спеціаліст І категорії відділу інформаційних технологій та інформаційної політики:

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра (за напрямком роботи відділу), вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури:

Провідний спеціаліст юридичного відділу:

Сектор економічного розвитку, торгівлі, інвестицій:

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра (за напрямком роботи сектору), вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

__________________________________________________________________
Головний спеціаліст – уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції:

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра (юридична освіта), вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Інспектор військово-облікового бюро:

Кваліфікаційні вимоги: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Без вимог до стажу роботи.

Старший інспектор військово-облікового бюро:

Завідувач військово-облікового бюро:

Фінансове управління Ренійської міської ради

Заступник начальника, начальник відділу:

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежновід форми власності не менше 2 років.

Головний спеціаліст бюджетного відділу:

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Завідувач сектору доходів:

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

____________________________________________________________________

Головний спеціаліст сектору доходів
:

____________________________________________________________________

Довідки за тел. (04840) 4-02-21 або за адресою: м. Рені, вул. Дунайська, 15, каб. № 12 (виконавчий комітет Ренійської міської ради, навпроти магазину «Вертута»).