30 Квітня, 2022 р., 09:43
30 квітня в Україні відзначається професійне свято - День прикордонника України. Це професійне свято було встановлене  Указом Президента України №111 від 27 квітня 2018 року "Про День прикордонника України"  з метою вшанування мужності та героїзму захисників державного кордону України та з урахуванням ролі Державної прикордонної служби України у боротьбі за незалежність України.
29 Квітня, 2022 р., 17:12
29.04.2022 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Ренійської міської ради
29 Квітня, 2022 р., 17:10
Шановні мешканці та гості Ізмаїльського району! Згідно з розпорядженням військового командування на території Ізмаїльського району проводяться планові контрдиверсійні заходи. Вказані заходи проводяться з метою захисту цивільних осіб, військових та цивільних об’єктів від нападу, а також для виявлення та знешкодження диверсійних груп РФ та відпрацювання інших завдань, пов’язаних із запровадженням і здійсненням заходів правового режиму воєнного стану. Зазначу, що такі заходи проводяться на постійній основі, та закликаю бути згуртованими та готовими до всіх можливих ситуацій. Прошу населення Ізмаїльського району максимально сприяти Захисникам України в цей визначальний для долі держави та кожного з нас час. Ворог жорстокий та підступний, але Перемога буде за нами! Слава Україні!
29 Квітня, 2022 р., 17:07
Сьогодні, 29 квітня, відбулась 23 чергова сесія Ренійської міської ради VIII скликання. В роботі засідання під голуванням Ренійського міського голови Ігоря Плєхова взяли участь 23 депутата міської ради, представники засобів масової інформації та громадських організацій. На порядок денний було винесено та прийнято до розгляду 13 проєктів рішень, які згідно з регламентом були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій.
26 Квітня, 2022 р., 14:57
21 Квітня, 2022 р., 15:36
На засідання виконкому внесені зміни до Програми зміцнення законності, безпеки та порядку на території Ренійської міської територіальної громади на 2021-2023 роки і до бюджету Ренійської міської територіальної громади на 2022 рік. Розглянуті питання, підготовлені службою у справах дітей Ренійської міської ради та ін.
21 Квітня, 2022 р., 11:45
ШАНОВНИЙ ШУКАЧУ РОБОТИ!!!
19 Квітня, 2022 р., 09:41
Безоплатна правова допомога в умовах воєнного стану