25 чергова сесія Ренійської міської ради

Дата: 01.06.2022 18:46

Сьогодні, 1 червня відбулось пленарне засідання 25-ї чергової сесії Ренійської міської ради VIIІ скликання.

На засіданні, крім депутатів, також були присутні заступники голови, представники місцевих ЗМІ.

Проекти рішень, винесені на порядок денний сесії, були розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій ради.

На початку сесії представники відділу прикордонної служби «Рені» Ізмаїльського прикордонного загону ознайомили депутатів з наказом начальника Ізмаїльського прикордонного загону від 11.05.2022 року №20-ОД про запровадження додаткових тимчасових обмежень на в’їзд і провадження робіт у смузі місцевості (окрім території населених пунктів), яка безпосередньо прилягає до державного кордону, завширшки 500 метрів від лінії державного кордону.

Під час засідання депутати ухвалили низку важливих питань та проголосували за 11 проектів рішень, серед яких було розглянуто звіт про виконання бюджету за 1 квартал 2022 року. До відома депутатів було доведено показники як доходної, так і видатної частини бюджету Ренійської територіальної громади.

Більшість проектів рішень стосувалась земельних питань.

Всі рішення депутати прийняли одноголосно, з дотриманням норм чинного законодавства.