28 Липня, 2022 р., 11:26
Сьогодні, 28 липня, Ренійська Громада провела урочисті заходи до Дня Української Державності.
27 Липня, 2022 р., 10:03
День Державності з Український інститут національної пам'яті
25 Липня, 2022 р., 11:30
День Державності з Український інститут національної пам'яті
25 Липня, 2022 р., 11:25
День Державності  разом з Український інститут національної пам'яті
22 Липня, 2022 р., 09:51
Заклади дошкільної освіти Ренійської міської ради отримали набори для раннього розвитку дітей від UNICEF Ukraine
21 Липня, 2022 р., 15:10
21 липня Ренійська громада провела в останню путь Героя, 19-річного Станіслава Топала. Захисник України загинув 3 квітня в Маріуполі і сьогодні його поховали на рідній землі. Віддати шану Герою прйшли рідні, друзі, однокласники, небайдужі мешканці громади та представники влади. Зі сльозами на очах утворили "живий коридор", приклонивши коліна і голови - ми відчуваємо біль батьків, які втратили сина, Україна втратила Героя.
20 Липня, 2022 р., 17:12
Останнім часом значно збільшилась кількість вакансій на підприємствах Ренійської територіальної громади. З метою активізації зусиль щодо прискорення укомплектування існуючих вакансій та налагодження партнерських відносин з роботодавцями, директор Ренійської районної філії Одеського ОЦЗ Анатолій РОШКА зустрівся з керівництвом Ренійської філії «Адміністрація морських портів України» та ДП «Ренійський морський торговельний порт». Під час зустрічі обговорено стан ринку праці Ренійської громади, перспективи економічного розвитку в умовах війни, можливість створення нових робочих місць, сприяння отриманню грошової компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Наголошено про можливості служби зайнятості в підборі кваліфікованих кадрів, в тому числі ВПО, навчанні, перенавчанні та підвищенні кваліфікації безробітних громадян на замовлення роботодавця, видача ваучера. «Разом ми сила. Тільки спільними зусиллями можна отримати гарні результати в працевлаштуванні шукачів роботи та надати їм допомогу реалізувати свої зусилля у такий вкрай важкий час» - зазаначив директор філі.
20 Липня, 2022 р., 11:03
21 липня 2022 року об 11:00 в форматі zoom конференції відбудеться онлайн-нарада за темою: «Про залучення світових грантів для підтримки та розвитку аграрного сектору Одеської області» Всі зацікавлені особи аграрного сектору, переробки та малого підприємництва можуть долучитися за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/82133046649?pwd=L1ljOVFCbEhyTHR2b252SDRZbGlOdz09