30 ТРАВНЯ ВІДБУЛАСЬ РОБОЧА ЗУСТРІЧ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 30.05.2022 16:35

30 травня пройшла міжвідомча робоча зустріч керівництва Ренійської міської ради та виконкому з інспектором сектору ювенальної превенції Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області, начальником служби у справах дітей міської ради, директором КУ «Центр соціально-психологічної реабілітації», начальником відділу освіти, начальником відділу культури, туризму, молоді та спорту міської ради з питань посилення взаємодії у вирішенні нагальних потреб захисту дітей та проведення кампаній з популяризації сімейних форм виховання серед населення громади.

В рамках зустрічі також була затверджена програма організації та проведення заходів до Дня захисту дітей в Ренійській міській територіальній громаді, які відбудуться 1 червня.