З 21 ТРАВНЯ В ОДЕСІ ТА ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАБОРОНЕНО ПЕРЕБУВАННЯ ОСІБ НА ПЛЯЖНИХ ЗОНАХ У МЕЖАХ ПРИБРЕЖНОЇ ЗАХИСНОЇ СМУГИ ЧОРНОГО МОРЯ НА ТЕРИТОРІЇ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 30.05.2022 09:55

Розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченко, на пляжних зонах у межах прибережної захисної смуги Чорного моря на території Ізмаїльського району, заборонено перебування осіб, окрім тих, що виконують військові/ спеціальні завдання, на пляжних зонах у межах прибережної захисної смуги Чорного моря на території Одеської області на час дії воєнного стану до його скасування/припинення, або до видачі окремого наказу, враховуючи те, яка з цих подій настане раніше.

Власникам (користувачам) приміщень, земельних ділянок, прилеглих до пляжної зони, суб’єктам господарювання у сфері готельно-ресторанного бізнесу, туризму та інших видів діяльності, що мають вихід до пляжної зони у межах прибережної захисної смуги Чорного моря, необхідно забезпечити:

- дотримання заборони на перебування осіб на пляжних зонах;

- організацію господарської діяльності, з урахуванням заборони на перебування осіб на пляжних зонах;

- щоденне візуальне обстеження прилеглої території на наявність вибухонебезпечних предметів, а у разі виявлення підозрілих предметів, невідкладно повідомляти Ізмаїльську районну військову адміністацію, органи ДСНС України та/або Національної поліції.