07 Листопада, 2022 р., 11:37
5 листопада в місті Рені провели Благодійний Ярмарок культур «Єдність в різноманітті». Дружбою народів славиться Бессарабський край. Тут, в тісній співпраці та підтримці, живуть люди різних національностей та характерів, які формують сучасну і динамічну Ренійську міську територіальну громаду. Захід також спрямован на ознайомлення з тардиціями та культурою нашого багатонаціонального краю з гостями громади  та вимушених переселенців.
03 Листопада, 2022 р., 12:07
Сьогодні, 3 листопада, за участю Ренійського міського голови Ігоря Плєхова відбулось пленарне засідання тридцять другої позачергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання.
02 Листопада, 2022 р., 09:14
1 листопада Ренійській міській голова Ігор Плєхов разом з головою Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіоном Абашевим та його заступником Сергієм Продановим, старостою села Орлівка Михайлом Кіронакі та директором Болградського міжрайонного управління водного господарства Михайлом Балєвим обговорили технічні питання запланованих робіт по розчищенню канала, який з?єднує річку Дунай з озерами Кагул та Картал. Орлівський шлюз та канал зараз будуть служити для наповнення також озер Кугурлуй та Ялпуг.
01 Листопада, 2022 р., 12:32
Сьогодні, 1 листопада пройшло урочисте відкриття меморіальної дошки на честь Героя-Захисника, уродженця міста Рені, Станіслава Топала за участю Ренійського міського голови Ігоря Плехова, представників влади, родичів, однокласників, друзів, побратимів, а також учнів і педагогів Ренійської громади.
01 Листопада, 2022 р., 12:31
Поки в країні війна, безпека дітей – особливо актуальна. Тож уроки з безпеки тривають.
31 Жовтня, 2022 р., 11:16
28.10.2022 відбулося засідання комісії № 12 з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області з порядком денним:
31 Жовтня, 2022 р., 09:24
29 жовтня 2022 року в СОК "Воднік" відбулося велике свято баскетболу! Приїхали 4 команди Ізмаїльської ДЮСШ: дівчата 2011 р.н. та молодше, 2 команди юнаків 2009 - 2010 рр.н. та юнаки 2011 - 2012 рр.н.
29 Жовтня, 2022 р., 09:42
Куріння тютюну входить до трійки причин, що спричиняють рак, у тому числі й рак грудей — один з найпоширеніших типів онкологічних захворювань серед жінок ? Лише в Україні у 2020 році на рак молочної залози захворіло майже 13 тисяч жінок, з них померло — близько 5 тисяч. ? Тож саме сьогодні, у Всесвітній день боротьби з раком молочної залози, нагадуємо: жінки, які курять у період 15-35 років, мають на 30% більший ризик захворіти на рак грудей, аніж ті, хто не курить. Але лікарі наголошують: у зоні ризику — і пасивні курці. Вдихання вторинного тютюнового диму підвищує ризик виникнення раку грудей навіть у тих, хто не вживає тютюнові вироби. Не дозволяй себе обкурювати — захисти своє право на бездимне середовище та збережи своє життя ? Що робити, коли поруч курять? ?? https://cutt.ly/AJhXRA7 Поділіться цією інформацією з дружинами, мамами, сестрами, доньками та подругами! #NoSmokingFriendly #БезпечногоКурінняНеІснує ?#‎2022БезТютюну? #ЗдоровіУкраїнціМайбутнєУкраїни
28 Жовтня, 2022 р., 12:58
Cьогодні, 28 жовтня 2022 року, відбувся 3-й етап Спартакіади учнів ЗЗСО Ренійської міської ради. Пройшли змагання з баскетболу серед дівчат. Участь в заході прийняли 6 команд, які грали на спортивному майданчику ДЮСШ Ренійської міської ради. Перше місце, в запеклій боротьбі, зайняла команда ЗЗСО № 2, срібло - ЗЗСО № 3, треті - філіал № 1 ОЗРЗЗСО, четверті - ОЗРЗЗСО № 6, пяті - ЗЗСО № 4 та шосте місце - Лиманській ЗЗСО. Найбільш захоплююче видовище було в фінальній грі, де переможець визначився на останніх секундах. У зв'язку з тим, що змагання відбулись на відкритому повітрі, було багато вболівальників. Вітаємо всіх учасників цього заходу, та бажаемо всім здоров'я та міру.
27 Жовтня, 2022 р., 14:49
Ренійська громада продовжує допомагати нашим захисникам. Цього разу 24-25 жовтня, за ініціативи міського голови Ігоря Плєхова та народного депутата Анатолія Урбанського, пройшла благодійна акція на підтримку ЗСУ.