Робоча нарада зі старостами Ренійської громади

Дата: 31.03.2023 14:42

31.03.2023 у сесійній залі Ренійської міської ради відбулася робоча нарада зі старостами Ренійської міської територіальної громади під головуванням першого заступника міського голови Людмили Чакир. На порядку денному стояли питання ведення діловодства у старостинських округах, військового обліку та комунікації представників старостинських округів з жителями сіл громади для спрощенного доступу населення до соціальних послуг.

Також старости доповіли про проблемні питання свого старостинського округу та вислухали зауваження начальника відділу організаційно-кадрової роботи та секретаря виконавчого комітету.

Під час наради першим заступником Людмилою Чакир було надано слушні пропозиції у розв'язанні проблемних питань та, за підсумками наради, всіх присутніх закликали до конструктивної праці та виважених рішень.