19 Вересня, 2022 р., 10:19
17 вересня в Ренійській громаді на честь 474-річниці Дня Міста Рені провели майстер-класи, благодійний ярмарок і концерт на підтримку Збройних сил України в Парку Перемоги. Мешканці громади вкотре об'єднують зусилля у прагненні допомоги нашим воїнам здолати ворога та наблизити Перемогу.
13 Вересня, 2022 р., 11:19
Співробітники відділу прикордонної служби ,,Рені,, 17 прикордонного загону провели роз'яснювальну роботу з місцевим населенням Ренійської ОТГ про необхідність неухильного дотримання вимог прикордонного режиму, визначених законодавством України, в умовах воєнного стану
10 Вересня, 2022 р., 08:00
«Дорогі жителі та гості нашого міста!
09 Вересня, 2022 р., 15:42
«Виходь на світло!»: про переваги легального працевлаштування в рамках співпраці з Державною установою «Центр пробації»
06 Вересня, 2022 р., 12:21
Сьогодні, 6 вересня відбулось засідання 30-ї позачергової сесії Ренійської міської ради VIIІ скликання.
05 Вересня, 2022 р., 09:31
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Ренійської міської територіальної громади.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
01 Вересня, 2022 р., 17:29
Міський голова Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області Ігор Плєхов проконтролював проведення робіт з розчищення каналу, що з'єднує озера Дервент та Кугурлуй в районі с.Новосільське Ренійської міської територіальної громади та проведення будівельних робіт спортзалу Орлівської філії ЦКІД РМР (будинок культури с.Орлівка).
29 Серпня, 2022 р., 15:36
Сьогодні, 29 серпня відбулось  засідання 29-ї чергової сесії Ренійської міської ради VIIІ скликання.
29 Серпня, 2022 р., 15:35
Щорічно в Україні 29 серпня відзначається День пам'яті захисників України, які загинули за незалежність та свободу нашої країни. Дата події обрана невипадково, адже цієї дати сталася Іловайська трагедія, в якій трагічно загинули українські військові.