СПОРТСМЕНИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВКОТРЕ ЗДОБУВАЮТЬ ПЕРЕМОГИ НА МІЖНАРОДНИХ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ АРЕНАХ

Дата: 20.03.2023 16:46

Футбол
Одеський «Чорноморець» у 18 турі УПЛ переміг на виїзді «Інгулець» з рахунком 2:1. Голами за одеську команду відзначилися Гай Хадіда з пенальті та Даниїл Алефіренко. Після виїзної перемоги підопічні Романа Григорчука посідають 11 місце у турнірній таблиці.
Гандбол
Гандбольна команда «Одеса» одержала три перемоги у 4-му турі чоловічої Суперліги. Одесити виявилися сильнішими за «ЦСКА-ШВСМ» (34:32), «Карпати» (38:33), «СКА-Львів» (46:29).
Баскетбол
Одеська «БІПА» впевнено перемогла «Політехніку-Галичину» у Львові у черговому турі чоловічої Суперліги з рахунком 91:60.
Дякуємо спортсменам Одещини, які в такий складний час гідно тримають спортивний фронт та перемагають! Так тримати!