Відбулося засідання 40-ої позачергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання 22 березня 2023 року.

Дата: 22.03.2023 12:54

Сьогодні, 22 березня, під головуванням міського голови Ігоря Плєхова, у сесійній залі Ренійської міської ради відбулося  позачергове засідання сесії депутатів Ренійської міської ради  VIII скликання. На порядку денному розглядалося єдине питання: про надання дозволу ТОВ  «ДЕВЕЛОПМЕНТ РЕНІ ТЕРМІНАЛ» на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельних  ділянок для подальшої їх передачі в оренду  терміном на 49 років для  будівництва та обслуговування об’єктів інженерної та  транспортної інфраструктури (розміщення мультимодального терміналу) в м. Рені Ізмаїльського району Одеської області (за межами населеного пункту). Представник компанії запевнив присутніх депутатів та головуючого у тому, що будування нового терміналу відкриває можливісті для створення нових робочіх місць та залучення інвестицій у Громаду. Після уточнюючих питань, народні обранці схвалили проект рішення. Наприкінці сесії Ігор Плєхов подякував присутнім за плідну працю.