Дата: 31.03.2023 13:46

Сьогодні, 31.03.2023, у сесійній залі Ренійської міської ради відбулося засідання Виконавчого комітету. На порядку денному було розглянуто 26 питаннь, значна кількість з яких стосувалася затвердження кошторисної документації на капітальний ремонт водопроводу у місті Рені, а також питання "Про закінчення опалювального періоду 2022-2023 років на території Ренійської міської територіальної громади". Схвалені проєкти рішень Ренійської міської ради про внесення змін до деяких Програм. Розглянуті питання встановлення тарифів для КП «Джерело» та «Комунальник». Решта питань стосувалася компетенції служби у справах дітей Ренійської міської ради. Засідання пройшло злагодженно, наприкінці заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Іван Стадніков подякував присутнім за плідну працю на благо громади.