28-ї позачергова сесія Ренійської міської ради VIIІ скликання

Дата: 24.08.2022 09:01

Сьогодні, 23 серпня відбулось засідання 28-ї позачергової сесії Ренійської міської ради VIIІ скликання.

На засіданні, крім депутатів, також були присутні представники місцевих ЗМІ та спеціаліст відділу земельних ресурсів та екологічних питань Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області.

В цей важкий для країни час депутати ухвалили рішення про дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Службі автомобільних доріг в Одеській області у м. Рені Ізмаїльського району Одеської області.

Таким чином планується розвантажити автомобільні дороги на території Ренійської громади, щоб уникнути аварійних ситуацій та руйнування дорожнього покриття.