01 Березня, 2024 р., 14:03
До відома депутатів Ренійської міської ради та жителів Ренійської міської територіальної громади!
28 Лютого, 2024 р., 10:39
Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії жовтень - грудень 2023 р.
27 Лютого, 2024 р., 10:41
Шановні мешканці  громади!
23 Лютого, 2024 р., 09:13
Оголошення про проведення зборів власників сертифікатів земельних часток з питання розподілу земельних ділянок
22 Лютого, 2024 р., 16:45
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости  Котловинського старостинського округу
19 Лютого, 2024 р., 15:29
Ренійська міська територіальна громада запрошує громадян, фізичних осіб підприємців, підприємств юридичних осіб взяти участь у земельних торгах у формі аукціону з продажу права оренди на 10 років на земельну ділянку, категорії: Землі сільськогосподарського призначення комунальної власності, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області.
06 Лютого, 2024 р., 09:47