12 Квітня, 2024 р., 17:33
До відома депутатів Ренійської міської ради та жителів Ренійської міської територіальної громади!
11 Квітня, 2024 р., 10:35
ТОВ «РЕНІ-ЛІК ТЕРМІНАЛ» отримало висновок з оцінки впливу на довкілля планової діяльності від 02.04.2024 року № 05-08/2567(2023112411349)/1 згідно з вимогами та у спосіб передбачених статтею 4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», щодо перевантаження наливних вантажів на акваторії Ренійської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України».
29 Березня, 2024 р., 16:11
Про здійснення заходів з енергетичної безпеки на території Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану
28 Березня, 2024 р., 16:40
Проєкт мобільного застосунку для жінок, що постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства, або перебувають у групі ризику. Застосунок створено у співпраці з Міністерством Внутрішніх Справ України та Національною Поліцією за підтримки уряду Великої Британії. Застосунок спрямований на полегшення отримання допомоги тією категорією жінок, які не мають можливості подзвонити у поліцію через фізичні особливості (наприклад, особи з порушенням слуху), тотальний контроль особистого життя, відсутність коштів на рахунку тощо. Мобільний застосунок надає можливість викликати поліцію через кнопку «SOS», без дзвінка на 102. У такому випадку спілкування телефоном з оператором можна уникнути, адже поліція приїде знаючи про специфіку випадку (домашнє насильство) за геолокацією або вказаною при реєстрації адресою. Зовнішній інтерфейс застосунку замасковано під звичайний мобільний застосунок у телефоні жінки. Кнопка виклику поліції, корисна інформація та контакти інших служб допомоги у випадках домашнього або гендерно зумовленого насильства, доступні тільки у прихованому інтерфейсі, доступ до якого має лише власниця телефону. Тому наша ціль — максимально поінформувати жінок, залишаючись непомітними для чоловіків. Запрошуємо вас долучитися до інформаційної підтримки проєкту і розповісти про нього у соціальних мережах та на вашому сайті. Наша мета — донести інформацію до якомога більшої кількості жінок, щоб вони мали доступ до інструменту, здатного врятувати життя в кризових ситуаціях.