18 Серпня, 2023 р., 17:13
До відома депутатів Ренійської міської ради та жителів Ренійської міської територіальної громади!
18 Серпня, 2023 р., 16:28
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОСВІТИ»
15 Серпня, 2023 р., 16:51
Оголошення Відповідно до наказу голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації та командира військової частини А2393 від 16 липня 2022 року №16 «Про встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів на окремих територіях Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану» встановлено особливий режим в’їзду/виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів на узбережжі Чорного моря, затоках, у внутрішніх морських водах в межах пляжних зон та на територіях пляжних зон, розташованих у межах прибережної захисної смуги Чорного моря на території Одеської області.
15 Серпня, 2023 р., 12:57
14 Серпня, 2023 р., 15:46
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи у межах Рeнійськa міська територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах: Планова дата та час відключення Планова дата та час включення Назва населеного пункту Назва вулиць 17.08.2023 8:00:00 17.08.2023 17:00:00 м. Рені вул. Виробнича, вул. Вознесенська, вул. Індустріальна, вул. Михайла Романова, вул. Мірошниченка, вул. Морська, вул. Південна, вул. Північна, вул. Польова, вул. Соборна, пров. Валерія Кожокару, пров. Лісотарний, пров. Польовий Планова дата та час відключення Планова дата та час включення Назва населеного пункту Назва вулиць 18.08.2023 8:00:00 18.08.2023 17:00:00 м. Рені Будинок у телевежі, вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, вул. 28-го Червня, вул. 3-го Гвардійського полку, вул. Віорела Дулоглу, вул. Вознесенська, вул. Гагаріна, вул. Дружби, вул. Дунайська, вул. Залізнична, вул. Соборна, вул. Спортивна, вул. Шевченка
09 Серпня, 2023 р., 12:23
ЗВІТ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ ПЛАНОВАНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДУНАЙСЬКА ЛОГІСТИЧНА ГРУПА» ЩОДО ПЕРЕВАНТАЖЕННЯ ВАНТАЖІВ НАСИПНИХ, НАЛИВНИХ, В УПАКОВКАХ НА АКВАТОРІЇ РЕНІЙСЬКОЇ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ» Детальніше
07 Серпня, 2023 р., 14:39
8 серпня 2023 року до м. Рені прибудуть співробітники благодійної організації « Благодійний фонд «Право на захист» з метою реєстрації громадян Ренійської міської територіальної громади на отримання грошової допомоги у розмірі 6600, 00 грн на особу за програмою УВКБ ООН. Оформити заявку на отримання допомоги мають право особи, які раніше не отримували допомогу від інших міжнародних організацій та відповідають наступним критеріям: переселенці, які перемістилися після 24.02.22; особи, що НЕ переміщувались після 24.02.22, але постраждали від воєнних дій; люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання( зокрема, і з-за кордону); родина з однією або кількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання тощо); прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками ( потрібне документальне підтвердження); неповні родини з дітьми віком до 18 років. Родини тимчасово розлучені через військові дії теж підпадають під цей критерій; родина, яка складається з осіб, яким 55 років і старше. Процедура оформлення заяв працівниками БФ «Право на захист» буде відбуватися впродовж одного дня у приміщенні дорослої бібліотеки в парку «Перемоги» (біля фонтану). Початок прийому для оформлення заяв розпочнеться о 10 годині.
07 Серпня, 2023 р., 12:39