06 Лютого, 2024 р., 09:47
Ренійська міська територіальна громада запрошує громадян, фізичних осіб підприємців, підприємств юридичних осіб взяти участь у земельних торгах у формі аукціону з продажу права оренди на 10 років на земельну ділянку, категорії: Землі сільськогосподарського призначення комунальної власності, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області.
29 Січня, 2024 р., 17:38
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости  Лиманського старостинського округу
26 Січня, 2024 р., 17:50
До відома депутатів Ренійської міської ради та жителів Ренійської міської територіальної громади!
19 Січня, 2024 р., 11:56
Шановні переселенці та мешканці Ренійської громади!
15 Січня, 2024 р., 12:31
11 Січня, 2024 р., 14:23
‼️Інформуємо, що маємо змогу надавати послуги кейс-менеджера та кризового консультанта: ✅допомога в пошуку тимчасового житла, ✅допомога в оформленні, відновленні документів та державних виплат, ✅допомога з пошуком роботи, ✅допомога у вирішенні питання з влаштування дітей у заклади освіти, ✅сприяння в отриманні безоплатної медичної допомоги, ✅допомога у вигляді закупівлі товарів/послуг, які не забезпечуються фінансовими грантами та державними програмами: 1️⃣допомога у вигляді закупівлі медичного обладнання (крісла колісні, палиці, ролатори та інші); 2️⃣гігієни (підгузки та пелюшки для дорослих), 3️⃣специфічного харчування (безглютенове та ентеральне) та інше, при умові, що це не покривається державними програмами.