28 Вересня, 2022 р., 17:37
Відповідно до інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 20 вересня 2022 року № 2022.4497-fup 19 стосовно спалаху харчового походження, що спричинений Listeria monocytogenes та виявлений в сирі «Asiago Pressato» і сосисках з м’яса птиці «Wurstel», що експортувалися з Італії (виробники: Latteria sociale di bolzano vicentino; Agricjla Tre valli Soc.Coop.A.R.L., Italy) до України (отримувач: ПП «КЛЄР).
27 Вересня, 2022 р., 17:10
ОБЕРІТЬ ТЕМУ ТА ЗАВАНТАЖТЕ РОБОТУ: ФОТО Молодь за безпеку дорожнього руху (фото) Безбар’єрне освітнє середовище (фото) Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо (фото) – практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів, надання домедичної допомоги потерпілим Моя безпечна країна: майбутнє (фото) – вільна інтерпретація власного бачення безпеки своєї країни та її майбутнього) – лише І місце, спецприз. ВІДЕО Молодь за безпеку дорожнього руху (відео) Безбар’єрне освітнє середовище (відео) Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо (відео) – практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів, надання домедичної допомоги потерпілим Моя безпечна країна: майбутнє (відео) – вільна інтерпретація власного бачення безпеки своєї країни та її майбутнього – лише І місце, спецприз. ПОЛОЖЕННЯ V ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ФОТО- ТА ВІДЕОРОБІТ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЄКТУ «БЕЗПЕЧНА КРАЇНА» Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» (далі – Організатор/Виконавець) спільно з Міністерством освіти та науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України та Моторного транспортного страхового бюро України проводить серед дітей та молоді щорічний V Всеукраїнський конкурс фото- та відео робіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна», спрямований на: привернення уваги підростаючого покоління, педагогічних працівників, громадськості до основних складових безпеки життя, дотримання безпечних правил та норм поведінки в суспільстві, розвиток безпечного освітнього середовища, виховання усвідомленої та соціальної відповідальної молоді; формування творчих здібностей підростаючого покоління, створення дітьми та молоддю соціальної реклами «Безпечна країна очима дітей». МЕТА КОНКУРСУ Висвітлення фото-та відеоробіт конкурсу спрямувати на:
26 Вересня, 2022 р., 09:58
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Ренійська міська територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
22 Вересня, 2022 р., 16:37
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Ренійської міської територіальної громади.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
22 Вересня, 2022 р., 14:07
Департамент соціальної політики інформує, що Міністерством у справах ветеранів спільно з Навчально-науковим Інститутом менеджменту безпеки вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК» розпочато реалізацію професійної адаптації за відповідними напрямами підвищення кваліфікації.
21 Вересня, 2022 р., 09:47
19 Вересня, 2022 р., 11:56
16 Вересня, 2022 р., 15:54
Аграрії активно реєструються на підтримку У Державному аграрному реєстрі триває прийом заявок на одержання субсидії на одиницю оброблювальних угідь. Податися можуть виробники сільгосппродукції, як фізичні, так і юридичні особи, що оброблять не менше 1 і не більше 120 га земель сільськогосподарського призначення та відповідають іншим умовам програми. https://bit.ly/Postanova_DAR. Сума виплати - 3 100 грн на один гектар землі, але не більше 372 тис. грн. Заявки приймаються до 15 листопада 2022 року виключно через ДАР. На інфографіці та нижче у тексті посту ви знайдете покрокову інструкцію з подання заявки на програму. Інструкція з реєстрації – за посиланням https://bit.ly/3DmWOJj. ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ ЗА НАПРЯМОМ “БЮДЖЕТНА СУБСИДІЯ НА ОДИНИЦЮ ОБРОБЛЮВАЛЬНИХ УГІДЬ https://bit.ly/3qwa4Uk (Facebook) Додаткові інформаційні матеріали (постійно доповнюються).
15 Вересня, 2022 р., 09:38
УВАГА! Інформація для ВПО які подавали через Портал Дія заяву на допомогу на проживання.
14 Вересня, 2022 р., 16:55