03 Жовтня, 2022 р., 09:41
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Ренійська міська територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
03 Жовтня, 2022 р., 09:24
Останні декілька днів на окремих інтернет ресурсах почала масовано поширюватись інформація про, начебто, перехід обов’язків Операторів ГРМ (облгазів) по щомісячному прийманню показників лічильників споживачів природного газу до (цитуємо) «Нафтогазу». До якої саме компанії, що входить до структури НАК «Нафтогаз» -не уточнюється.
03 Жовтня, 2022 р., 09:22
Ренійська державна податкова інспекція Головного управління ДПС в Одеській області  нагадує, що з 01 жовтня 2022 року змінюється мінімальна заробітна плата та буде складати 6700грн.( до 01.10.2022- 6500грн.).
29 Вересня, 2022 р., 12:09
Виконком Ренійської міської ради інформує:
29 Вересня, 2022 р., 09:56
Дії родини у випадках якщо член родини зарахований до лав ЗСУ (у тому числі ТрО) правоохоронних органів (далі – Захисник) пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув
28 Вересня, 2022 р., 17:37
Відповідно до інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 20 вересня 2022 року № 2022.4497-fup 19 стосовно спалаху харчового походження, що спричинений Listeria monocytogenes та виявлений в сирі «Asiago Pressato» і сосисках з м’яса птиці «Wurstel», що експортувалися з Італії (виробники: Latteria sociale di bolzano vicentino; Agricjla Tre valli Soc.Coop.A.R.L., Italy) до України (отримувач: ПП «КЛЄР).
27 Вересня, 2022 р., 17:10
ОБЕРІТЬ ТЕМУ ТА ЗАВАНТАЖТЕ РОБОТУ: ФОТО Молодь за безпеку дорожнього руху (фото) Безбар’єрне освітнє середовище (фото) Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо (фото) – практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів, надання домедичної допомоги потерпілим Моя безпечна країна: майбутнє (фото) – вільна інтерпретація власного бачення безпеки своєї країни та її майбутнього) – лише І місце, спецприз. ВІДЕО Молодь за безпеку дорожнього руху (відео) Безбар’єрне освітнє середовище (відео) Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо (відео) – практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів, надання домедичної допомоги потерпілим Моя безпечна країна: майбутнє (відео) – вільна інтерпретація власного бачення безпеки своєї країни та її майбутнього – лише І місце, спецприз. ПОЛОЖЕННЯ V ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ФОТО- ТА ВІДЕОРОБІТ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЄКТУ «БЕЗПЕЧНА КРАЇНА» Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» (далі – Організатор/Виконавець) спільно з Міністерством освіти та науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України та Моторного транспортного страхового бюро України проводить серед дітей та молоді щорічний V Всеукраїнський конкурс фото- та відео робіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна», спрямований на: привернення уваги підростаючого покоління, педагогічних працівників, громадськості до основних складових безпеки життя, дотримання безпечних правил та норм поведінки в суспільстві, розвиток безпечного освітнього середовища, виховання усвідомленої та соціальної відповідальної молоді; формування творчих здібностей підростаючого покоління, створення дітьми та молоддю соціальної реклами «Безпечна країна очима дітей». МЕТА КОНКУРСУ Висвітлення фото-та відеоробіт конкурсу спрямувати на:
26 Вересня, 2022 р., 09:58
22 Вересня, 2022 р., 16:37
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Ренійської міської територіальної громади.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах: