Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошення

15 Листопада, 2022 р., 10:04
Європейська Комісія представила новий онлайн інструмент, що допоможе українцям, які втекли від війни, знайти роботу в ЄС – пілотний Фонд талантів ЄС: EU Talent Pool pilot initiative.
11 Листопада, 2022 р., 14:27
Для запобігання отруєнню грибами Ізмаїльське управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області рекомендує: -Найкраще відмовитися від споживання дикорослих грибів, замінивши їх грибами вирощеними штучно, котрі підлягають контролю та продаються за наявності дозвільної документації. - Не купуйте гриби на стихійних ринках, не збирайте гриби поблизу трас, підприємств, забруднених територій. Гриби вбирають в себе отруйні речовини, в тому числі важкі метали. - Збирайте лише добре знайомі вам гриби. За найменшого сумніву одразу викиньте гриб, не залишаючи його поряд з іншими, не беріть занадто молоді чи старі гриби. Їх легко переплутати з отруйними. - Не збирайте гриби у посушливу погоду. У цей час гриб пересихає, віддаючи воду і збільшуючи концентрацію токсинів. -В дома ще раз ретельно перевірте гриби. Усі сумнівні слід викинути. Готуйте гриби протягом першої доби після збирання, ніколи не куштуйте сирі гриби. -Варіть гриби не менше трьох разів, щоразу у свіжій підсоленій воді не менше 30 хвилин. -Зберігайте страви з грибами в холодильнику в емальованому посуді не більше доби. Абсолютно протипоказане споживання грибів для дітей до 12 років, жінкам у період вагітності і грудного вигодовування, людям похилого віку. Симптоми отруєння грибами можуть проявитися як через 30 хвилин після споживання, так і протягом декількох днів. Основними ознаками отруєння грибами є: нудота, блювання, різкий біль у животі, діарея, запаморочення, підвищення температури тіла, зниження пульсу, задуха, судоми, відтік крові від кінцівок (холодні руки та ноги), поява галюцинацій та марення. Якщо у вас проявився хоча б один із цих симптомів – негайно викликайте лікаря, телефонуйте «103»!До приїзду невідкладної допомоги дотримуйтесь постільного режиму і пийте багато рідини – води, підсоленої води або прохолодного чаю. Це допоможе відновити водно-сольовий баланс та вивести токсини . Якщо є можливість, промийте шлунок простою водою чи прийміть сорбенти (найменша ефективна доза активованого вугілля – 0,5 г/кг маси тіла). Категорично заборонено вживати алкоголь, будь-яку їжу чи молочні та кисломолочні продукти – це може прискорити всмоктування токсинів. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням і не намагайтеся «перечекати» – це може бути смертельно небезпечно!
11 Листопада, 2022 р., 14:25
Ізмаїльське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області» інформує що в поточному році в Одеській області (у Розділь- нянському та Подільському районах) зареєстровано у період з 24 вересня по 6 жовтня 5 випадків (осередків) отруєнь грибами з 6-ма постраждалими особами, з них 2 дітей.
11 Листопада, 2022 р., 11:02
Поради від Мінрегіон: Що робити, якщо зникло опалення?
10 Листопада, 2022 р., 19:19
До відома депутатів Ренійської міської ради та жителів Ренійської міської територіальної громади!
10 Листопада, 2022 р., 14:23
Ударами по енергосистемі України, які завдано внаслідок збройної агресії рф по території України, було зруйновано 30% електростанцій та пошкоджено близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України. Це, в свою чергу, спричинило масові відключення електроенергії та введення додаткових системних заходів, спрямованих на економне використання електроенергії.
03 Листопада, 2022 р., 17:26
Шановні мешканці Ренійської громади!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора