01 Грудня, 2022 р., 12:08
Пункт Незламності – це місце вашої безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла. У ньому є електрика, тепло, гарячі напої та альтернативне живлення.
01 Грудня, 2022 р., 10:55
Повідомлення RASFF стосовно виявлення перевищення максимально допустимого рівня флюбендазолу у свинині, що експортувалась з Нідерландів
29 Листопада, 2022 р., 11:42
З настанням холодів зростає кількість виникнення пожеж в оселях громадян. Статистика свідчить, що більшість загорань стаються через порушення правил пожежної безпеки під час використання та монтажу пічного опалення.
29 Листопада, 2022 р., 11:30
Шановні мешканці громади, закликаємо вас дотримуватися правил пожежної безпеки під час опалення своїх домівок та нагадуємо про головні правила безпечного користування пічним опаленням, газовими чи електричними приладами.
28 Листопада, 2022 р., 17:04
До відома депутатів Ренійської міської ради та жителів Ренійської міської територіальної громади!
22 Листопада, 2022 р., 10:19
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:
21 Листопада, 2022 р., 10:03
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Ренійська міська територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
15 Листопада, 2022 р., 11:42
В Україні працює портал «Діти війни» – платформа для розшуку дітей, які постраждали внаслідок російської агресії
15 Листопада, 2022 р., 10:04
Європейська Комісія представила новий онлайн інструмент, що допоможе українцям, які втекли від війни, знайти роботу в ЄС – пілотний Фонд талантів ЄС: EU Talent Pool pilot initiative.
11 Листопада, 2022 р., 14:27
Для запобігання отруєнню грибами Ізмаїльське управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області рекомендує: -Найкраще відмовитися від споживання дикорослих грибів, замінивши їх грибами вирощеними штучно, котрі підлягають контролю та продаються за наявності дозвільної документації. - Не купуйте гриби на стихійних ринках, не збирайте гриби поблизу трас, підприємств, забруднених територій. Гриби вбирають в себе отруйні речовини, в тому числі важкі метали. - Збирайте лише добре знайомі вам гриби. За найменшого сумніву одразу викиньте гриб, не залишаючи його поряд з іншими, не беріть занадто молоді чи старі гриби. Їх легко переплутати з отруйними. - Не збирайте гриби у посушливу погоду. У цей час гриб пересихає, віддаючи воду і збільшуючи концентрацію токсинів. -В дома ще раз ретельно перевірте гриби. Усі сумнівні слід викинути. Готуйте гриби протягом першої доби після збирання, ніколи не куштуйте сирі гриби. -Варіть гриби не менше трьох разів, щоразу у свіжій підсоленій воді не менше 30 хвилин. -Зберігайте страви з грибами в холодильнику в емальованому посуді не більше доби. Абсолютно протипоказане споживання грибів для дітей до 12 років, жінкам у період вагітності і грудного вигодовування, людям похилого віку. Симптоми отруєння грибами можуть проявитися як через 30 хвилин після споживання, так і протягом декількох днів. Основними ознаками отруєння грибами є: нудота, блювання, різкий біль у животі, діарея, запаморочення, підвищення температури тіла, зниження пульсу, задуха, судоми, відтік крові від кінцівок (холодні руки та ноги), поява галюцинацій та марення. Якщо у вас проявився хоча б один із цих симптомів – негайно викликайте лікаря, телефонуйте «103»!До приїзду невідкладної допомоги дотримуйтесь постільного режиму і пийте багато рідини – води, підсоленої води або прохолодного чаю. Це допоможе відновити водно-сольовий баланс та вивести токсини . Якщо є можливість, промийте шлунок простою водою чи прийміть сорбенти (найменша ефективна доза активованого вугілля – 0,5 г/кг маси тіла). Категорично заборонено вживати алкоголь, будь-яку їжу чи молочні та кисломолочні продукти – це може прискорити всмоктування токсинів. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням і не намагайтеся «перечекати» – це може бути смертельно небезпечно!