08 Квітня, 2022 р., 11:25
Про удосконалення виконання окремих заходів правового режиму воєнного стану
01 Квітня, 2022 р., 16:14
Dopomagai.org - сервіс пошуку безкоштовного житла для тимчасових переселенців
01 Квітня, 2022 р., 12:20
Держпродспоживслужба запрошує українських виробників харчових та інших продуктів, що продовжують працювати в умовах воєнного стану, долучитися до Платформи допомоги. Це майданчик, створений Держпродспоживслужбою за підтримки Офіс Президента України, Міністерство економіки України та Міністерство аграрної політики та продовольства України. Платформа допомоги дозволяє об’єднати зусилля донорів, організаторів гуманітарної допомоги та виробників для забезпечення харчовими та іншими критично важливими продуктами Збройних Сил України, територіальної оборони, громадян міст і селищ, а також торгівельні мережі (включаючи гарячі точки спротиву). Окрім виробників продукції користувачами Платформи допомоги є військові адміністрації, торговельні мережі та крамниці будь-якого розміру, а також спілки й організації, що займаються формуванням та доставленням гуманітарних вантажів. За допомогою платформи можна: -визначити потреби конкретної військової адміністрації та забезпечити цільове формування та потрапляння гуманітарної допомоги; -знайти покупця для власного комерційного товару; -знайти та замовити необхідні для виробництва інгредієнти у діючих виробництв та експортерів; -залишити власну потребу/замовлення в продуктах на гуманітарній та комерційній основах. Реєстрація та робота на платформі безкоштовна. це реєстрація для спд - https://dpss.creatio.com/Login/SspLogin.aspx Інструкція - посилання
31 Березня, 2022 р., 14:50
Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1449 затверджено «Положення про добровольчі формування територіальних громад».
25 Березня, 2022 р., 12:17
Увага Керівникам підприємств, установ і організацій усіх форм власності,
25 Березня, 2022 р., 11:15
ПОВІДОМЛЕННЯ про порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг   Шановні мешканці Ренійської громади! Особи, які мають бажання та можливість безкоштовно прихистити у себе вдома переміщених осіб можуть отримати від Держави компенсацію на покриття витрат на проживання, у тому числі витрат на оплату житлово-комунальних послуг.   Для цього власнику жилого приміщення необхідно із заявою звернутися до органу місцевого самоврядування та обов’язково зареєструватися на веб-ресурсі «Прихисток» з внесенням відомостей щодо приміщень приватного житлового фонду.   Заява надається у довільній формі на ім’я Ренійського міського голови із згодою на використання та обробку персональних даних, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові кожної з розміщених осіб, датою фактичного розміщення переселенців, адресою розміщення та номером телефону власника майна, до якої додаються копії наступних документів: паспорта власника майна; ідентифікаційного номеру платника податків власника майна; документів, що підтверджують право власності на майно, в якому розміщуватимуть переселенців; документів, що посвідчують особу розміщених осіб; документа, що підтверджує включення до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.   Для зручності власників майна заяви приймаються в кожному старостинському окрузі Ренійської міської територіальної громади та у виконавчому комітеті Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області. Отримати додаткову інформацію можливо за вказаними нижче номерами телефонів: м. Рені: МАРТИНОВА Юлія Вікторівна +38(096)107-37-34 с. Долинське: САЛІ Валентин Іванович +38(068)817-48-84 с. Котловина: КАЗАНИ Олександр Степанович +38(097)580-57-77 с. Лиманське: ВАЛЬЧЕНКО Володимир Васильович +38(097)938-31-85 с. Новосільське: ВОЙНОВ Андрій Дмитрович +38(098)316-19-53 с. Орлівка: КІРОНАКІ Михайло Іванович +38(096)727-99-66 с. Нагірне: ЗАГОРСЬКИЙ Олександр Миколайович +38(067)590-53-72 с. Плавні: КАРА Олена Миколаївна +38(097)633-70-26   ВАЖЛИВОКомпенсація розраховується не раніше дати включення до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб інформації про розміщення внутрішньо переміщеної особи у відповідному жилому приміщенні.
24 Березня, 2022 р., 15:59
Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи
23 Березня, 2022 р., 09:19
Щодо сприяння оплати комкнальних платежів