26 Травня, 2023 р., 15:25
 А ви вже оформили картку від Visa та Ощаду, яка дає можливість отримати до 40% знижки на покупки в АТБ?
22 Травня, 2023 р., 10:24
23 травня 2023 року до м. Рені прибудуть співробітники благодійної організації « Благодійний фонд «Право на захист» з метою реєстрації громадян Ренійської міської територіальної  громади на отримання грошової допомоги у розмірі 6600, 00 грн на особу за програмою УВКБ ООН.
16 Травня, 2023 р., 12:03
Мінреінтеграції України спільно з сертифікованим оператором протимінної діяльності «Філія The Mines Advisory Group в Україні» підготували серію роликів задля підвищення пильності населення, які є доступними для вільного скачування та перегляду за посиланнями: ПОСИЛАННЯ ПОСИЛАННЯ
15 Травня, 2023 р., 12:52
16 травня 2023 року до м. Рені прибудуть співробітники благодійної організації « Благодійний фонд «Право на захист» з метою реєстрації громадян Ренійської міської територіальної  громади на отримання грошової допомоги у розмірі 6600, 00 грн на особу за програмою УВКБ ООН.
10 Травня, 2023 р., 17:05
12 та 16 травня поточного року з 10:00 до 13:00 за адресою м. Рені, вул.Госпітальна 3 (у приміщенні колишнього магазину) відбудеться видача гуманітарної допомоги учасникам та вдовам учасників локальних конфліктів в інших державах (воїнам - інтернаціоналістам) та інвалідам, які не отримали допомогу раніше.
10 Травня, 2023 р., 11:49
Ренійська міська територіальна громада запрошує громадян, фізичних осіб підприємців, підприємств юридичних осіб взяти участь у земельних торгах у формі аукціону з продажу права оренди на 10 років на земельну ділянку, земуль сільськогосподарського призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області.
10 Травня, 2023 р., 11:48