Безбар'єрність

31 Липня, 2023 р., 17:37
«Зараз ми точно знаємо: безбар’єрною має стати вся країна. Це має бути весь наш простір. Фізичний, коли зручність не закінчується разом з інфраструктурними змінами. І простір ментальний, коли можливості не обмежені ніде, ні в чому», – перша леді Олена Зеленська під час виїзного засідання Ради безбар’єрності у Вінниці
31 Липня, 2023 р., 17:36
ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ ПОДОЛАТИ СТРАХ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ? 25.07.2023 v-editor безбар'єрність «Увага! Повітряна тривога!» Раптовий звук сирени щоразу змушує здригатися. Здавалося б, ми вже знаємо, що це, і як треба діяти, але ніби підвисаємо і нічого не можемо з собою зробити — ці кілька секунд треба пережити. Для дітей все значно складніше.
21 Липня, 2023 р., 14:58
Коли ниє зуб – ми йдемо до стоматолога. Коли хапає серце – до кардіолога. Але не всім легко звернутися до фахівця з психічного здоров’я, коли болить душа. Через нав’язану суспільством стигму невидимі поранення підступно гризуть зсередини навіть здавалося б найстійкіших.
21 Липня, 2023 р., 14:57
Приховані можливості, іншими словами, наш потенціал – те, що може приносити користь і суспільству, і державі.
21 Липня, 2023 р., 14:56
Наразі в Україні, і в Одеські області в тому числі, впроваджується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована першою леді України Оленою Зеленською.
21 Липня, 2023 р., 14:55
Зізнаємось, говорити іноді теж буває важко.
21 Липня, 2023 р., 14:54
У тому, що психіка похитнулася, іноді найскладніше зізнатися самому собі. Ви помічаєте знервованість, гостру реакцію на випадковий поштовх у магазині, бажання вибухнути в мить через дрібницю. Ви це бачите і відчуваєте, що щось не так. Бо ви – дорослий.
13 Липня, 2023 р., 12:08
13 Липня, 2023 р., 11:53
Більшість українців (71%) останнім часом відчували стрес – через повномасштабну війну, фінансові складнощі, соціально-політичну ситуацію в країні, стан здоров’я та робочі проблеми. Лише кожен п’ятий з опитаних громадян (21%) не помітив у своєму житті сильної знервованості.