10 Березня, 2022 р., 10:51
Терміново до виконання усім головам та управителям ОСББ!
28 Лютого, 2022 р., 17:01
16 Лютого, 2022 р., 17:27
Робоча група Агроподаткового штабу розглядає звернення, що надійшли до Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин обласної державної адміністрації на протязі кожного поточного місяця згідно з графіком проведення засідань затвердженого Міністерством аграрної політики та продовольства України:
14 Лютого, 2022 р., 18:41
До відома депутатів Ренійської міської ради та жителів Ренійської міської територіальної громади!
14 Лютого, 2022 р., 18:40
14 Лютого, 2022 р., 12:42
Департамент охорони здоров'я одеської обласної державної адміністрації комунальне некомерційне підприємство "ЦЕНТР ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я" Одеської обласної ради повідомляє:
07 Лютого, 2022 р., 12:47
В Одеському регіоні впроваджується проєкт нового формату інвестиційної політики. Одна із його задач – цифровізувати усі інвестиційно привабливі ділянки територіальних громад (ТГ) Одеської області. Впроваджується це завдяки інвестиційній інтерактивній карті, над розробкою якої працюють команди Агенції регіонального розвитку Одеської області спільно з Департаментом інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму Одеської ОДА та IT-компанією HYS Enterprise.