02 Лютого, 2023 р., 13:57
Від головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло інформаційне повідомлення, отримане системою швидкого оповіщення, стосовно виявлення перевищення максимально допустимих рівнів афлатоксинів (В1 та сумарної кількості В1, В2, G1 і G2) в арахісі в шкарлупі, що експортувався з Єгипту (експортер: АSМ FОR СОNSULTING AND ЕХРОRT AGRICULTURAL PRODUCTS, Egypt) через Польщу (імпортер: ATLANTA POLAND S.A., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ЛАСОЩІ ЮКРЕЙН», вул. Височана, 13-Г, м. Городенка, Івано-Франківська обл., 78100).
02 Лютого, 2023 р., 13:54
Від головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло інформаційне повідомлення, отримане системою швидкого оповіщення, щодо харчових продуктів та кормів (RASFF), стосовно виявлення високого вмісту акриламіду в печиві, що виготовлене в Румунії (виробник:) та експортувалось з Польщі (оптовик: VYV DISTRIBUTION Sp. Z.o.o., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ЛЬВІВІМПОРТ», вул. Володимира Великого, 2, м. Львів, 79021).
30 Січня, 2023 р., 17:21
До відома суб'єктів господарювання Ренійської громади Ізмаїльського району Одеської області  публікуємо постанову Кабінету Міністрів України від 17 січня 2023 року № 39 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738»:
30 Січня, 2023 р., 15:23
Фахівці ПМУ Держпраці наголошують, що найбільш небезпечною порою року є проміжок січень - березень, особливо тоді, коли відбувається різкий перехід від похолодання до відлиги. Якраз у цей період вуличний (побутовий) травматизм збільшується у 2-3 рази і становить приблизно 15% від загальної захворюваності. Кожен п’ятий такий випадок стає, на жаль, причиною стійкої втрати працездатності.
30 Січня, 2023 р., 15:22
У ранковому ефірі телемарафону ICTV Голова Держпраці Ігор Дегнера розповів, як не потрапити у трудове рабство українцям, які змушені втікати від війни та шукати роботу у чужому місті або за кордоном.
28 Січня, 2023 р., 08:01
28 січня 2023 року Ренійська громада проведе Героя Варсан Артема в останній шлях.