21 Лютого, 2023 р., 17:38
Робота волонтерів в пробації.
21 Лютого, 2023 р., 17:37
Документування клієнтів пробації.
21 Лютого, 2023 р., 09:43
ДОЛУЧАЙСЯ ДО СТРІЛЕЦЬКОГО БАТАЛЬЙОНУ! Щодня, щохвилини захисники, волонтери та громадяни продовжують виборювати крок за кроком перемогу нашої держави та героїчно чинити опір російським окупантам. Україна змінює ставлення до себе і дивує світ, впевнено крокує до світлого майбутнього країни, на яке ми усі беззаперечно заслуговуємо. Сьогодні нам необхідно ставати ще сильнішими, дружнішими та пліч-о-пліч продовжувати боротьбу. Україна потребує захисників рідного краю, які готові давати відсіч ворогу. Кожен, хто може долучитися до боротьби з окупантами, повинен це робити. Одеський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує прийом патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – Захисників України для формування стрілецького батальйону ЗСУ. Закликаємо військовозобов’язаних громадян України віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку, внутрішньо переміщених осіб, або які тимчасово перебувають на території Одеської області приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ. Всіх, хто прагне наблизити нашу перемогу та приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ, чекають в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки Одеської області за місцем проживання. Захисти свій дім! Захисти свою сім’ю! Захисти Україну!
20 Лютого, 2023 р., 11:55
Обмін лампочок у містах та селищах України. Масштабуємо послугу через Дію Раніше програма була доступна лише в обласних центрах, а також в Кривому Розі, Краматорську та Покровську. Тепер обміняти лампочки можна у містах та селищах міського типу по всій країні. У Дніпропетровській та Донецькій областях послуга запрацює з 9 лютого. А до кінця місяця лампи отримають навіть найменші села. Від початку запуску програми українці замовили понад 1,1 млн енергоощадних лампочок через Дію. Найбільше обміняли ламп: Київ — 230 тис. ламп Дніпро — 130 тис. ламп Львів — 94 тис. ламп Харків — 91 тис. ламп Кожен може замінити 5 старих робочих ламп на нові LED. Для цього подайте заяву про обмін у застосунку Дія та забирайте лампи у відділенні Укрпошти. Зробіть свій внесок у збереження світла — замініть старі лампочки розжарювання на енергоощадні! Програма підтримана Європейським Союзом у відповідь на заклик Президента Зеленського та реалізується Міністерство економіки України, Міністерством цифрової трансформації, АТ Укрпошта в усіх регіонах України (за виключенням тимчасово окупованих територій та Автономної Республіки Крим). Нова програма, фінансована ЄС, є складовою підтримки Європейським Союзом українського енергетичного фронту.
20 Лютого, 2023 р., 09:25
Ізмаїльське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області відповідно до листа Державної продовольчо-ветеринарної служби Литовської Республіки на територію України відправлено вантаж з харчовими продуктами тваринного походження (заморожені суміші морепродуктів) партія № 22245, загальною вагою нетто 7900,00 кг, експортер - UAB «VPA Logistics», Stariskes g. 29, Laistq k., 95366 Klaipedos r., Lithuania, номер ухвалення (єврономер) № LT 21-21 EB, на замовлення UAB «Plunges kooperatine prekyba», Birutes g. 50, Pluenge, Liethuania, одержувач «VICIUNAI- UKRAINA» LTD, ul. Solomianska 3, office 6, Kyiv 03110, Ukraine, походженням - «Zejiang Zhoufu food Co.», LTD., No 318 Xufu Road, Gaoting, Daishan, Zhoushan, Zhejiang, China, номер ухвалення (єврономер) №3300/02029, міжнародний сертифікат від 19.01.2023 № LT 0312851 /L2-1277.
19 Лютого, 2023 р., 10:15