Головне управління Держпраці в Одеській області

21 Липня, 2022 р., 15:43
В рамках співпраці Ізмаїльського районного відділу з питань пробації № 3 та Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості населення, 04 липня відбувся семінар для клієнтів пробації. Мета заходу — ознайомлення зі спектром послуг, що надаються громадянам у разі їхнього звернення до служби зайнятості.
21 Квітня, 2022 р., 15:34
Пункт 2 частини 1 статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» (далі – Закон) передбачає, що в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан, військове командування разом із військовими адміністраціями (у разі їх утворення) можуть самостійно або із залученням органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування запроваджувати та здійснювати в межах тимчасових обмежень конституційних прав і свобод людини і громадянина, а також прав і законних інтересів юридичних осіб, передбачених указом Президента України про введення воєнного стану, такі заходи правового режиму воєнного стану, зокрема запроваджувати трудову повинність для працездатних осіб, не залучених до роботи в оборонній сфері та сфері забезпечення життєдіяльності населення і не заброньованих за підприємствами, установами та організаціями на період дії воєнного стану з метою виконання робіт, що мають оборонний характер, а також ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, які виникли в період дії воєнного стану, та залучати їх в умовах воєнного стану до суспільно корисних робіт, що виконуються для задоволення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань, правоохоронних органів і сил цивільного захисту, забезпечення функціонування національної економіки та системи забезпечення життєдіяльності населення і не потребують, як правило, спеціальної професійної підготовки осіб.
20 Квітня, 2022 р., 11:11
Існує потреба надати працівнику щорічну основну відпустку з 18 квітня 2022 року. Зараз діють положення ч.6 ст. 6 Закону України “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану” від 15.03.2022 р., №2136-ІX, згідно яких не застосовуються норми щодо святкових та неробочих днів, а також про перенесення святкових та неробочих днів.
13 Квітня, 2022 р., 11:56
ДЕРЖПРАЦІ ПРОДОВЖУЄ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ПРОВЕДЕННЯ РОЗСЛІДУВАННЯ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
12 Квітня, 2022 р., 16:32
ЩО РОБИТИ ЕВАКУЙОВАНОМУ ПРАЦІВНИКУ У РАЗІ НЕОТРИМАННЯ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ З ТИМЧАСОВОЇ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ