Всеукраїнська економічна платформа «Зроблено в Україні»

Дата: 24.07.2024 10:49

Всеукраїнська економічна платформа «Зроблено в Україні»

Платформа створена за ініціативи Президента України та за участю Міністерства економіки України, головною метою якої є підтримка виробництва та споживання українських товарів.

Платформу створено для постійної комунікації та координації взаємодії державних органів, представників релокованих підприємств, вітчизняного бізнесу (великого, середнього, малого), громадських об’єднань підприємців, іноземних інвесторів.

Платформа «Зроблено в Україні» стала майданчиком для забезпечення ефективного діалогу та об’єднання зусиль влади й бізнесу, стимулювання ділової активності українських виробників, популяризації та просування українського продукту, покращення інвестиційного клімату.

Переваги підтримки вітчизняного виробника:

1. 40% придбаного товару українського виробництва повертається у бюджет.
  2.  Купуючи українське, покупець платить заробітну плату всім, хто створював цей продукт. З податків на заробітну плату йдуть відрахування на пенсію.
  3. Покупець  допомагає  створювати нові робочі місця.
  4. Заміщення імпортних товарів потенційно збільшить фонд заробітної плати на 40 млрд. грн на рік.
  5. 25% від вартості українських товарів йдуть на податки і платежі до Пенсійного Фонду, а отже більше грошей матимемо на утримання армії, пенсії, дороги тощо.
  6. Чим більше українських складових використовують підприємства, тим більше коштів залишається в Україні. Наприклад, це 85% від вартості продуктів харчування та будматеріалів.

Підтримка держави для виробників:

1. Програма компенсацій 25% вартості на с/гтехніку.
  2. Програма «Доступні кредити 5-7-9».
  3. Гранти до 8 млн. грн. на розвиток переробних підприємств.
  4. Мікрогранти до 250 тис. грн. на старт власної справи.
  5. Гранти до 1 мільйона гривень для ветеранів та ветеранок, їхніх дружин і чоловіків на організацію власного бізнесу.