Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

НАКАЗ

Дата: 27.06.2024 12:34
Кількість переглядів: 63

ОПЕРАТИВНО-ТАКТИЧНЕ
УГРУПОВАННЯ

« ОДЕСА»

ОДЕСЬКА
ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА
АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

 

НАКАЗ

«07» червня 2024 року                                                                                                    № 13/18

Про встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів на окремих територіях Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану

Відповідно до статті 1, 4, пункту 6 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Порядку встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1455, зважаючи на високу загрозу для життя та здоров’я людей, спричинену збройною агресією проти України, з метою забезпечення громадської безпеки і порядку, збереження життя цивільних осіб, беручи до уваги необхідність оздоровлення громадян:

 1. Встановити особливий режим в’їзду/виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів на узбережжі Чорного моря, затоках, у внутрішніх морських водах в межах пляжних зон та на територіях пляжних зон, розташованих у межах прибережної захисної смуги Чорного моря на території Одеської області (далі - пляжні зони).
 2. Заборонити на територіях, визначених у пункті 1 цього наказу, перебування, пересування, вхід/вихід громадян, іноземців та осіб без громадянства, в’їзд/виїзд транспортних засобів окрім територій, визначених у пункті 3 цього наказу.
 3. З метою оздоровлення громадян, дозволити перебування громадян, іноземців та осіб без громадянства в межах та на територіях пляжних зон згідно з додатком до цього наказу, за умови відповідності пляжних зон вимогам, визначених розпорядженням голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації від 17 квітня 2024 року № 360/А-2024 «Про деякі заходи з підготовки до часткового доступу на ділянки узбережжя Чорного моря, в умовах правового режиму воєнного стану» (зі змінами).
 4. На територіях, визначених у пункті 3 цього наказу перебування, пересування, вхід/вихід громадян, іноземців та осіб без громадянства, в’їзд/виїзд транспортних засобів, заборонити за наступних умов:
  1. Під час повітряної тривоги (з початку сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» до сигналу «ВІДБІЙ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ»).
  2. За наявності у воді або на ділянках узбережжя підозрілих предметів (мін, снарядів, інших засобів вогневого ураження).
  3. У темну пору доби, але не пізніше 20.00 год. і не раніше 08.00 год.
  4. До урізу води ближче ніж 10 метрів під час шторму від 2-х балів і вище.
  5. На берегозахисних спорудах у вигляді бун, траверсів, пірсів, хвилеломів, окрім працівників рятувальної служби та спостерігачів за виявленням підозрілих предметів (мін, снарядів, інших засобів вогневого ураження).
  6. Поза межами визначених зон для купання (позначених буями), окрім працівників рятувальних та водолазних служб.
 5. Районним державним (військовим) адміністраціям спільно з органами місцевого самоврядування Одеської області:
  1. Довести зміст цього наказу до відома підприємств, установ, організацій та населення відповідного району.
  2. Організувати роз’яснювальну роботу серед місцевого населення щодо необхідності виконання вимог цього наказу.
  3. Забезпечити виконання та постійний контроль за дотриманням вимог та заборони, запроваджених цим наказом.
 6. Повноваження щодо виконання завдань з координації та здійснення контролю за несенням служби патрулями, забезпечення єдиного управління визначеними силами та засобами Держспецтрансслужби, Національної гвардії, Держприкордонслужби, Національної поліції, СБУ, ДПС, ДМС, ДСНС, військових адміністрацій (у разі їх утворення) та координації їх дій під час здійснення заходів особливого режиму покладаються на коменданта Одеської області.
 1. Контроль за виконанням наказу залишити за командиром оперативно-тактичного угруповання «Одеса» та начальником Одеської обласної військової адміністрації.

Тимчасово викопуючий обов’язки командира оперативно-тактичного угруповання «Одеса»

Максим ТОКАРЕНКО

 

Начальник Одеської обласної військової адмі н істрації

 

 

 

Додаток

до наказу обов’язки тактичного

 

тимчасово
командира
угруповання

виконуючого оперативно- «Одеса» та

начальника Одеської обласної військової

 

 

адміністрації

від 07 червня 2024 року № 13/18

Перелік територій пляжних зон, на яких дозволено перебування громадян,
іноземців та осіб без громадянства

№ з/п

Дислокація ділянки

1.

Місто Одеса, територія пляжної зони пляжу «Дельфін», між траверсами № 12-а та № 13 першої черги ПЗС

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора