Життя після війни: учасники бойових дій проінформовані про послуги служби зайнятості.

Дата: 04.06.2024 12:49

22 травня у приміщенні Ренійського відділу Ізмаїльської філії Одеського обласного центру проведено інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Начальник Ренійського відділу Анатолій Рошка детально проінформував присутніх про весь спектр послуг служби зайнятості:

-ваучер на навчання;

-грант для ветеранів (від 250 тис. до 1 млн. гривень);

- професійне навчання;

- різні види компенсаційних виплат.

Зустріч пройшла у формі жвавого діалогу. Учасник бойових дій Олексій Зорін зацікавився курсами підвищення кваліфікації «Опреатор безпілотного літального апарату (дрона) та «Методи обстеження та визначення кордонів територій забруднених вибухонебезпечними предметами, з використанням дронів», умовами отримання мікрогранту, порядком подання заяви, як грамотно та якісно написати бізнес-план. Андрій Брицько отримав консультацію щодо правильного оформлення найманих праціників та сплати податків, а також як отримати компенсаційні виплати від служби зайнятості за працевлаштованих осіб.

Під час заходу наголошено, що послуги служби зайнятості безкоштовні, адже Держава дбає про соціальну підтримку військовослужбовців та учасників бойових дій та допомагає ім матеріально скоріше адаптуватися, повернутися до мирного життя та праці.