«Одеська Обласна Енергопостачальна Компанія»

Дата: 27.05.2024 11:27

«Одеська Обласна Енергопостачальна Компанія»

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ

Компанія ТОВ «ООЕК» надає послугу з постачання електричної енергії з 2019 року.

За цей період часу нам вдалося створити зручні сервіси для швидкого та якісного надання послуг. Всі ці переваги стають доступними миттєво після реєстрації на нашому сайті та при надані контактної інформації для зворотнього зв’язку.

Вже сотні тисяч наших клієнтів отримують від ТОВ «ООЕК» на свій мобільний номер телефону своєчасне інформування та сервіс, а саме:

• інформацію щодо стану заборгованості за спожиту електроенергію;
  • можливість безкомісійної оплати спожитої електроенергії;
  • інформування про стан розрахунків, наявність платіжки;
  • вирішення поточних питань за особовим рахунком.

В планах ТОВ «ООЕК» подальший розвиток діалогу між нами – постачальником електричної енергії та Вами – нашими клієнтами.

Для того, щоб скористатися усіма перевагами двостороннього діалогу, більш якісного адресного обслуговування, Вам достатньо тільки надати:

• Ваш контактний номер телефону,
  • номер особового рахунку, інформацію щодо якого Ви бажаєте отримувати, нашим операторам Колл-центру за телефонами:

+38(048)752-99-00
+38(098)752-00-00