З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи у межах Рeнійськa міська територіальна громада.

Дата: 20.05.2024 11:05

  У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

Планова дата та час відключення Планова дата та час включення Назва населеного пункту Назва вулиць
24.05.2024 8:00:00 24.05.2024 17:00:00 с. Котловина вул. Набережна, вул. Соборна, пров. Космонавтів